Kolo   Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek  
1. ne 17.12.17 9:15 HC Uničov
HC Studénka         15:3  
2. ne 08.10.17  10:15 HK Krnov mládež HC Studénka
     10:0  
3. st 20.09.17 15:00 HC ZUBR Přerov HC Studénka
     11:5 info
4. so 30.09.17  11:15 SK Prostějov 1913
HC Studénka      10:5  
5. út 28.11.17 15:00 HK MD Šumperk
HC Studénka
     17:1  
6. so 14.10.17 11:30 HC Olomouc HC Studénka      12:3  
7. ne 5.11.17 10:30 HC Černí Vlci HC Studénka
     10:7  
8. pá 27.10.17   volno HC Studénka    
9. ne 29.10.17 9:00 HK Nový Jičín HC Studénka
     16:4  
10. so 09.12.17 13:00 HC Uničov HC Studénka      18:1  
11. so 11.11.17 9:45 HK Krnov mládež HC Studénka
     10:4  
12. so 18.11.17 10:30 HC ZUBR Přerov
HC Studénka
     10:4  
13. ne 19.11.17 12:00 SK Prostějov 1913 HC Studénka
     14:1  
14. so 25.11.17 11:00 HK MD Šumperk HC Studénka      20:5  
15. so 02.12.17 11:30 HC Olomouc HC Studénka
     14:4  
16. ne 10.12.17 10:00 HC Černí Vlci HC Studénka      12:1  
17. so 16.12.17   HC Studénka volno    
18. čt 21.12.17 13:00 HK Nový Jičín
HC Studénka
     14:3  
N1 so 06.01.18 11:15 HC RT TORAX Poruba HC Studénka       1:6  
N8 I po 08.01.18 15:30 HC BOSPOR Bohumín HC Studénka      15:4  
N3 I st 24.01.18 15:30 HC Studénka SK Karviná "B"       3:7  
N4 I ne 28.01.18 14:15 HC Frýdek-Místek "B" HC Studénka      23:8  
N9 II so 03.02.18 9:30 HC Vlci Český Těšín HC Studénka      21:1  
N5 II pá 09.02.18 14:00 HC AZ Havířov 2010 HC Studénka       8:5  
N5 I so 10.02.18 10:30 HC BOSPOR Bohumín HC Studénka      11:1  
N6 so 17.02.18 11:15 HC RT TORAX Poruba HC Studénka       8:4  
N2 ne 18.02.18 13:45 Metropolia Silesia HC Studénka       5:0 k  
N4 II so 24.02.18 9:30 HC Vlci Český Těšín HC Studénka      11:4  
N7 ne 25.02.18   Metropolia Silesia HC Studénka       5:0 k  
N8 II so 03.03.18 10:30 SK Karviná HC Studénka       6:2  
N9 I so 10.03.18  13:00  HC Frýdek-Místek "B" HC Studénka       8:4  
N10 II čt 15.03.18 15:00 HC AZ Havířov 2010 HC Studénka       8:5  
N10 II so 17.03.18 11:45 SK Karviná "B" HC Studénka       9:3  
N3 II po 19.03.18 14:00 HC Studénka

SK Karviná

      5:0 k  

                                  

ŠKOLA BRUSLENÍ - POJĎ HRÁT HOKEJ!

 

 

 

AKTUALITY

   UTKÁNÍ   

Muži 19.10.2019 17:30
HC STUDÉNKA

HK KRNOV
(hraje se v Bohumíně)


Starší žáci 20.10.2019 14:00
HC ZUBR PŘEROV

HC STUDÉNKA


 Mladší žáci 20.10.2019 12:00
HC ZUBR PŘEROV
 –
  HC STUDÉNKA


13.10.2019 
Zahájení provozu ledové plochy ve Studénce začíná v pátek 01.11.2019
Rozpis ledu ZDE


12.10.2019
Hokejisté Studénky ještě v novém ročníku neztratili ani bod. Úspěšně zvládli i třetí kolo, v němž vyloupili Orlovou vysoko 9:4 a jsou novým lídrem soutěže!
HC Orlová - HC Studénka 4:9 (1:3, 1:3, 2:3)
Branky: 3 Sochorek, 2 Čáň, Janečka, Tatarčík, Martinčík, Sluštík.



FOTOGALERIE ZDE


  
https://www.pojdhrathokej.cz/


Tréninky na ledě, ml.+st. žáci :
více ZDE


Tréninky na ledě, A mužstvo :
více ZDE


rozpis ledu O-Vítkovice ZDE
rozpis ledu Bohumín ZDE
rozpis ledu 
O-Poruba ZDE



Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

Příští utkání A-týmu

STU_logo_velke.png - 564.28 kb

tailor.gif - 7.16 kb

mistrovské utkání KLM
5. kolo
sobota 19. 10. 2019
17:30 hodin
Zimní stadion Bohumín

 

Posl. utkání A-týmu

orlova_nove_logo.png - 76.25 kb

4

STU_logo_velke.png - 564.28 kb

9

 

Tabulka KLM

Všechna práva vyhrazena.

Copyright © 2014 hc-studenka.cz