Kolo   Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek  
1. ne 17.12.17 11:15 HC Uničov

HC Studénka   

        12:1    
 
2. ne 08.10.17 12:15 HK Krnov mládež HC Studénka
         3:6   
3. st 20.09.17 17:00 HC ZUBR Přerov HC Studénka         13:0

info

4. so 30.09.17 13:15 SK Prostějov 1913
HC Studénka         17:0  
5. út 28.11.17 17:00 HK MD Šumperk HC Studénka
        10:1  
6. so 14.10.17 13:30 HC Olomouc HC Studénka          6:5  
7. ne 5.11.17 12:30 HC Černí Vlci HC Studénka
         6:2  
8. pá 27.10.17   volno HC Studénka    
9. ne 29.10.17 11:00 HK Nový Jičín HC Studénka
         4:1  
10.  so 09.12.17 15:00 HC Uničov
HC Studénka         10:1  
11. so 11.11.17 11:45 HK Krnov mládež HC Studénka
        4:12  
12. so 18.11.17 12:30 HC ZUBR Přerov HC Studénka
         9:2  
13. ne 19.11.17 14:00 SK Prostějov 1913 HC Studénka
         9:3  
14. so 25.11.17 13:00 HK MD Šumperk HC Studénka         21:1  
15. so 02.12.17 13:30 HC Olomouc HC Studénka
         7:1  
16. ne 10.12.17 12:00 HC Černí Vlci HC Studénka             5:5
17. so 16.12.17   HC Studénka volno    
18. čt 21.12.17 15:00 HK Nový Jičín HC Studénka
        11:5  
N1 so 06.01.18 13:30 HC RT TORAX Poruba

HC Studénka

         5:1  
N9 so 03.02.18 11:30 HC Vlci Český Těšín HC Studénka          6:5  
N5 pá 09.02.18 15:45 HC AZ Havířov 2010 HC Studénka         10:1  
N2 ne 18.02.18 15:30 Metropolia Silesia HC Studénka  5:0 k  
N4 so 24.02.18 11:30 HC Vlci Český Těšín HC Studénka          4:3  
N7 ne 25.02.18   Metropolia Silesia HC Studénka   5:0 k  
N8 so 03.03.18  12:15  SK Karviná HC Studénka          8:4  
N6 st 07.03.18 15:15 HC RT TORAX Poruba HC Studénka         14:3  
N10 čt 15.03.18  16:45  HC AZ Havířov 2010 HC Studénka         14:2  
N3 po 19.03.18 15:45 HC Studénka SK Karviná         5:0 k   



                                   

ŠKOLA BRUSLENÍ - POJĎ HRÁT HOKEJ!

 

 

 

AKTUALITY

PROGRAM ZÁPASŮ

  Muži | středa 20.2. | 18:00 
HC STUDÉNKA
– 
HC BOSPOR BOHUMÍN
5:2


Muži | sobota 23.2. | 17:30 
HC STUDÉNKA
– 
TJ HORNÍ BENEŠOV
(1. zápas čtvrtfinále playoff,
hraje se v Bohumíně)


Mladší žáci | pondělí 18.2. | 15:00
HK NOVÝ JIČÍN
– 
HC STUDÉNKA
8:6


  Starší žáci | pondělí 18.2. | 17:00
HK NOVÝ JIČÍN
– 
HC BOSPOR BOHUMÍN
16:1


Mladší žáci | sobota 23.2. | 10:15
HC STUDÉNKA
– 
HK NOVÝ JIČÍN
(hraje se v Bohumíně)


  Starší žáci | sobota 23.2. | 12:15
HC BOSPOR BOHUMÍN
– 
HK NOVÝ JIČÍN



VÝSLEDKY ZÁPASŮ

 Muži | sobota 16.2. | 19:30 
HC ROŽNOV P. R.
– 
HC STUDÉNKA 

3:4


Mladší žáci | sobota 9.2. | 10:15
HC STUDÉNKA
– 
HC ČERNÍ VLCI
5:7


  Starší žáci | sobota 9.2. | 12:15
HC BOSPOR BOHUMÍN
– 
HC ČERNÍ VLCI 
2:10


 PLAYOFF 2019


Příští utkání A-týmu

STU_logo_velke.png - 564.28 kb

HABES_BIG.png - 36.13 kb

sobota 23. 2. 2019

17:30 hodin

ZS Bospor Bohumín

 

Posl. utkání A-týmu

STU_logo_velke.png - 564.28 kb

5


13511014_1150675521619565_8881516014830190178_n.jpg - 53.24 kb

2

 

Tabulka KLM

Všechna práva vyhrazena.

Copyright © 2014 hc-studenka.cz