V rámci dalšího kola Krajské ligy mužů zajžděli naši muži na led vedoucího celku Orlové. Díky omluvenkám odjelo do Orlové pouze třináct hráčů do pole s jediným brankářem a po šedesátiminutovém trápení slavili domácí výhru 8-2.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean lacus ex, interdum eget mauris ac, convallis faucibus orci. Aenean ullamcorper lacus non tellus commodo luctus. Nunc sed lorem urna. Nam tincidunt at felis ut auctor. Duis commodo efficitur leo sed blandit. Aenean odio metus, molestie non orci lacinia, efficitur cursus ligula. Mauris sollicitudin erat quis neque interdum, non sodales erat tempus. Nullam erat justo, blandit sit amet eleifend imperdiet, rutrum ac magna. Phasellus convallis sem non maximus sagittis. Maecenas diam metus, porttitor sed sapien congue, tristique suscipit purus. Fusce tristique a ex ut vulputate. Aenean elit urna, tincidunt in euismod non, sodales ac enim. Proin dapibus ac quam in ultricies.

Mauris fringilla, lorem non blandit condimentum, nisi sem sagittis nisi, id feugiat nisl velit vel erat. Aliquam id rutrum dui. Mauris tempus vehicula vestibulum. Nullam ultrices est nec accumsan feugiat. Maecenas pellentesque mi non purus varius lobortis. Nam tempus efficitur lectus, nec commodo leo eleifend sit amet. Suspendisse aliquet egestas justo vehicula commodo. Maecenas fermentum blandit ante in accumsan. Suspendisse potenti. Aenean id finibus quam. Maecenas porta fermentum accumsan. Suspendisse convallis nulla nec libero finibus, id condimentum enim fringilla. Donec interdum lectus pellentesque ultricies euismod. Cras eget quam varius, tincidunt nisl hendrerit, lobortis erat. Donec ac dolor eget dolor tincidunt cursus.

5. kolo KLM, 28.10.2014, ZS Studénka

HC Orlová - HC Studénka  8 : 2  (3:0, 2:0, 3:2)

Branky a nahrávky: 5. Voznica (Hegegy), 8. Pavlas (Grepl), 19. Vidlák (Tomis, Voznica), 21. Grepl (Štefanka, Pavlas), 37. Divoký (Mihal, Kytka), 45. Vaštík (Tomis), 47. Vysloužil (Šustek), 49. Mihál (Mihal, Štefanka) – 51. Orszulik (Štubňa, Pokorný), 52. Martinčík (Sochorek, Kaňovský).

Vyloučení: 5:9. Využití: 4:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 521 (225 platících). Průběh utkání: 8:0,8:2.

HC Orlová: Urbánek (Pavlíček) – Mi. Novák, Tomis, Štefanka, Sznapka, Kytka, Hegegy - Hanzl, Mihál, Vysloužil, Grepl, Divoký, Matějíček, Šustek, Vidlák, Pavlas, Vaštík, Voznica, Mihal

HC Studénka: Baldík – Pastorek, Holaník, Veselský, Orszulik, Pokorný, Štubňa, Ma. Novák, Jedlička, Kaňovský, Martinčík, Sochorek, Lyčka, Křivák, Ertel, Řehulka

MŽ+SŽ:
Tréninky na ledě - Sareza, hala II:
Čtvrtek 21.6. 18:00 – 19:00
Pátek   22.6. 17:30 – 18:30
Pátek   29.6. 16:15 – 17:15

Senzace! Studénka neměla stadion, přesto slaví titul a míří do druhé ligy. Článek na webu hokej.cz si můžete přečíst ZDE

NAPSALI O NÁS:
4.6.2018
Krajské hokejové týmy čekají výjezdy do jižních Čech

13.3.2018