V 7. kole Krajské hokejové ligy na Státní svátek jsme ve středu 28.10. přivítali na domácím ledě, družinu trenéra Miroslava Škumáta - HC Rožnov pod Radhoštěm, který prostředí ve Studénce velmi dobře zná a v minulosti Studénku také koučoval. Přestože valaši přicestovali do Studénky s pouhými deseti hráči, nadějný výsledek drželi až do 51. minuty, kdy byl stav utkání nerozhodný 3:3. Dnešní zápas se ale lámal v přesilovkách, které Studénce vyšly. Tři branky padly v početní výhodě (Sochorek, Bolek, Mičulka) a jedna, ta úvodní, dokonce ve vlastním oslabení! (Orszulik). Byla to velká dřina, ale nakonec tři body zůstaly zaslouženě doma!

Po tomto vítězství se Studénka opět vrací do čela tabulky, jelikož Orlová podlehla na domácím ledě Uničovu 3:6!

A právě Uničov bude dalším naším soupeřem! Utkání 8. kola Krajské hokejové ligy HC STUDÉNKA - HC UNIČOV je na programu v sobotu 31. 10. Zápas startuje v 17 hodin.

7. kolo KLM, středa 28.10.2015, 18:00 hod., ZS Studénka

HC STUDÉNKA - HC ROŽNOV P. R.  5 : 3  ( 1:0, 2:3, 2:0 )

Branky a nahrávky: 10. Orszulik (Sochorek), 26. Sochorek (Holaň, Novák), 34. Bolek (Štubňa), 52. Mičulka (Štubňa), 56. Sochorek (Pelikán) – 23. Vyvijal (Růčka, Kroupa), 28. Kroupa (Vyvijal), 35. Růčka (Vaculín).

Vyloučení: 3:6 navíc Jiří Švrček (Rožnov) OT 10 minut. Využití: 3:1 V oslabení: 1:0  Střely na branku: 38:27  Rozhodčí: Pelc - Binar, Kroček. Diváci: 225 (platících). Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 5:3.

HC Studénka: Baldik (Válek) – Janečka, Jedlička, Bolek, Pelikán, Lyčka, Holanik, Novák, Veselský – Kaňovský, J. Sluštík, Křivák – Mičulka, Pokorný, Štubňa – Orszulik, Holaň, Sochorek – Martinčík, Řehulka. Trenér: Miroslav Pokorný st.

HC Rožnov pod Radhoštěm: Mizera (Hnilica) – Kroupa, Bártek, Holý, Martyčák, Vaculín, Mikel, Švrček Jiří, Švrček Jakub, Vyvijal, Růčka. Trenér: Miroslav Škumát.