4. kolo KLM, 8.10.2016, 17.30 hod., ZS Český Těšín

HC WOLVES Č.TĚŠÍN – HC STUDÉNKA  3 : 8 (1:3,2:1,0:4)

Branky a nahrávky: 17. Malyjurek (Nevelöš), 35. Malíř (Patrman, Niedoba), 38. Malyjurek – 9. Štěpjak (Lyčka, Martinčík), 10. Ertel (Janečka, Jedlička), 17. Štěpjak, 39. Štěpjak (Tomášek, Martinčík), 42. Orszulik (Ertel), 43. Ertel (Štěpjak), 51. Martinčík (Štěpjak), 54. Jedlička (Ertel)

Vyloučení: 4:6, navíc Novák (STU) 10 minut.  Využití: 1:2  Střely na branku: 28:37  Rozhodčí: T. Janda - Kudlička, Štěpán  Diváci: 400. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 3:4, 3:8

14222374_192485167836634_5198380315402836023_n.jpg - 45.05 kbHC Wolves Č. Těšín: Golasowski - Niedoba, Patrman, Ovčaří, Pasterný, Smuž, Nevelöš, Godula, - Altera, Chomič, Malíř, Toman, Putniorz, Šmíd, Pniok, Malyjurek, Caruk, Patrman, Zachara. Trenér: Bariš.

HC Studénka: Baldík (Vašíček) - Jedlička, Bolek, Veselský, Holanik, Novák, Janečka, Lyčka, Jašek - Štěpjak, Ertel, Orszulik, Pokorný, Štubňa, Sochorek, Martinčík, Vacula, Čáň, Tomášek. Trenér: Pokorný st.

M. Pokorný (trenér HC Studénka):
Utkáni jsme zvládli i když jsme nevěděli co nás čeká, poněvadž jsme soupeře vůbec neznali. Až na menší zaváhání ve druhé třetině, kdy jsme soupeři dovolili , aby se ze stavu 4:1 dotáhl na 4:3 si myslím, že jsme měli zápas pod kontrolou. Je potěšující, že se herně začíná dařit více hráčům a že se zodpovědnost za výsledek utkání postupně rozkládá na celé mužstvo. V utkáni jsme přesto udělali dost individuálních chyb a víme o nich a zaměříme se na to, aby jich v příštím zápase bylo co nejméně.