Ve středečním vloženém kole zajížděli hokejisté Studénky na led letos velmi silného celku Bohumína. Ve 26. minutě byl stav 4:1, ale poté přišel velký obrat, když Studénka čtyřmi přesnými zásahy dokázala otočit utkání a po druhé periodě vedla 4:5. Toť ale bylo ze strany hostujícího týmu vše, ve třetí části Studénka polevila, což hrálo do karet domácím, kteří nakonec vstřelili dvě branky a celkově tak zvítězili 6:5. Z Bohumína tedy odjíždíme s prázdnou.

5. kolo KLM, 12.10.2016, 18.00 hod., ZS Bohumín

HC BOSPOR BOHUMÍN – HC STUDÉNKA   6 : 5  (1:1,3:4,2:0)

Branky a nahrávky: 10. Milch (Gola), 21. Šmahlík (Ivan), 26. Gola (Křibík, Kopún), 26. Mikšan (Ivan), 43. Křibík (Gola), 46. Ivan (Javín) – 4. Martinčík (Tomášek), 28. Martinčík (Čáň), 31. Čáň (Novák), 34. Jedlička (Martinčík, Čáň), 34. Vacula (Orszulík, Bolek).

HC Bohumín:

STU_logo_velke.png - 564.28 kb
 HC Studénka: Baldík (Vašíček) - Jedlička, Bolek, Veselský, Holanik, Novák, Janečka, Lyčka, Jašek - Štěpjak, Ertel, Orszulik, Pokorný, Štubňa, Sochorek, Martinčík, Vacula, Čáň, Tomášek. Trenér: Pokorný st.

M. Pokorný (trenér HC Studénka):
My bychom už potřebovali takové utkání dotáhnout do vítězného konce, je to zrovna to co mužstvo potřebuje ze všeho nejvíce. Dokážeme  se vždy za nepříznivého stavu  vrátit do zápasu a v Bohumíně jsme dokázali otočit ve druhé třetině za deset minut z nepříznivých 1:4 na 5:4 a jdeme do třetí třetiny s tím že potvrdíme to nač jsme se tak nadřeli ve druhé a stane se pravý opak. Myslím si, že na pět branek se dá venku vyhrát, ale bohužel nesmíte jich šest dostat a my je dostali a mnohdy dost laciných a po zbytečných dorážkách. Hráči ví co po nich chci a myslím si, že některým jsem už musel důrazněji připomenout svou roli v týmu, poněvadž bez jejich přispění to nepůjde.

OTEVŘENÍ/ZAHÁJENÍ PROVOZU ZIMNÍHO STADIONU VE STUDÉNCE
Zahájení provozu ZS ve Studénce se předpokládá na začátku listopadu 2019.

Tréninky na ledě, ml.+st. žáci :
20. 09. 15:30-16:30  Bohumín
více ZDE

Tréninky na ledě, A mužstvo :
20. 09. 19:15-20:15 Bohumín
více ZDE