6. kolo KLM, 15.10.2016, 17.30 hod., ZS Studénka

HC STUDÉNKA – HK NOVÝ JIČÍN "B"  7 : 1  (3:0, 3:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 4. Orszulik (Jedlička, Vacula), 6. Martinčík (Tomášek Holanik), 14. Štěpjak (Martinčík, Tomášek), 25. Pokorný (Sluštík), 30. Novák (Štubňa), 31. Tomášek (Martinčík, Štepjak), 53. Vacula (Sochorek) - 59. Daron (Bartoň)

Vyloučení: 3:6  Využití: 2:0  Střely na branku: 39:19  Rozhodčí: Polášek - Kudlička, Štěpán  Diváci: 200  Průběh utkání: 7:0, 7:1

STU_logo_velke.png - 564.28 kb
 HC Studénka: Vašíček (Válek) - Bolek, Jedlička, Jašek, Novák, Holanik, Veselský - Orszulik, Ertel, Vacula - Štubňa, Pokorný, Sochorek - Martinčík, Tomášek, Štěpjak - Sluštík. Trenér: Pokorný st.

NJI.jpg - 7.87 kbHK Nový Jičín "B": Horák (Kohn) - Hradil, Metelka, Hudec, Kysučan, Bartoň, Gajdoš, Palacký, Ohera, Daron, Krupa, Juříček, Fajmon, Tvrdý, Hermann, Škubala. Trenér: Gebauer

M. Pokorný (trenér HC Studénka):
Do zápasu nastoupil jako jednička v brance Radim Vašíček a zhostil se toho dobře. Myslím si, že jsme od první minuty nenechali nikoho na pochybách, jak toužíme po dobrém výsledku a po bodech. Promítli jsme do zápasu to co trénujeme a vyšly nám i nabídnuté přesilové hry a pomalu si to začíná sedat a snad se to projeví i v dalších zápasech.Taky hrajeme s dost velkou marodkou a hned několik hráčů je mimo hru, ale v tomto utkání nám již do hry naskočil Honza Sluštík, který se obdivuhodně rychle dokázal vylízat z nepěkného zranění. Jsem rád, že po celou dobu co byl mimo hru, tak žil s mužstvem, a proto ode mě dostal příležitost i když jsem váhal, ale přesvědčil mě, a když myslí jen na hokej, tak je to výborný hráč a místo v sestavě si zaslouží.

OTEVŘENÍ/ZAHÁJENÍ PROVOZU ZIMNÍHO STADIONU VE STUDÉNCE
Zahájení provozu ZS ve Studénce se předpokládá na začátku listopadu 2019.

Tréninky na ledě, ml.+st. žáci :
20. 09. 15:30-16:30  Bohumín
více ZDE

Tréninky na ledě, A mužstvo :
20. 09. 19:15-20:15 Bohumín
více ZDE