Hokejisté Studénky zvíítězili v rámci 7. kola Krajské hokejové ligy na ledě Rožnova pod Radhoštěm suvérenně a zaslouženě 6:1. Lví podíl na tomto výsledku má Honza Sochorek, kterému utkání vyšlo na jedničku a vstřelil 4 branky!

7. kolo KLM, 22.10.2016, 17.30 hod., ZS Rožnov p. R.

HC ROŽNOV P. R. – HC STUDÉNKA  1 : 6  (0:2, 0:1, 1:3)

Branky a nahrávky: 60. Vyvijal (Prycl, Krejčí) - 11. Sochorek (Novák, Jašek), 13. Sochorek (Novák, Pokorný), 34. Sochorek (Novák, Sluštík), 43. Štěpjak (Martinčík, Tomášek), 45. Sluštík (Pokorný), 57. Sochorek (Sluštík, Pokorný)

Vyloučení: 9:7 navíc Kunčický 10 minut a do konce utkání  Využití: 0:2  Střely na branku: 37:44  Rozhodčí: Šiška - Hubáček, Pospíšil  Diváci: 130  Průběh utkání: 0:6, 1:6.

roznov_small.png - 28.87 kbHC Rožnov p. R: Hnilica (Mizera) - J. Švrček, Skopal, Mikuš, Holý, Valentík, Mynarčík, Kunčický - Vojkůvka, Kroupa, Prycl, Vyvijal, Švajda, Vaculín, Krejčí, Babiš, Halla, Dostál, Cvečka. Trenér: Poruba

STU_logo_velke.png - 564.28 kb
 HC Studénka: Vašíček (Baldik) - Bolek, Janečka, Novák, Jašek, Holaník, Jedlička, Lyčka - Mičulka, Vacula, Ertel - Sluštík, Pokorný, Sochorek - Štěpjak, Tomášek, Martinčík. Trenér: Pokorný st.

M. Pokorný (trenér HC Studénka):
Jeli jsme do Rožnova s tím, že chceme plně bodovat a to se nám povedlo. Snažili jsme se hrát disciplinovaně a nechtěli jsme se nechat vyprovokovat k nějakému oplácení i když nás soupeř častoval spoustou nečistých zákroků. Jsem za sebe i za kluky rád, že utkání velmi dobře zvládli rozhodčí, a že trestali nečistou hru soupeře a my tím pádem mohli hrát dost přesilových situací a v těch jsme zlomili odpor soupeře. Důležitým momentem bylo i to, že jsme po celý zápas diktovali tempo a systém hry a nenechali jsme si vnutit hru soupeře. Možná až na pětiminutovku ve druhé třetině, ale rychle jsme se vrátili k naši hře, což bylo hodně dobře.

OTEVŘENÍ/ZAHÁJENÍ PROVOZU ZIMNÍHO STADIONU VE STUDÉNCE
Zahájení provozu ZS ve Studénce se předpokládá na začátku listopadu 2019.

Tréninky na ledě, ml.+st. žáci :
20. 09. 15:30-16:30  Bohumín
více ZDE

Tréninky na ledě, A mužstvo :
20. 09. 19:15-20:15 Bohumín
více ZDE