Třetí výhru v řadě si na svoje konto připisují hokejisté Studénky, kteří zvítězili ve svátečním pátečním vloženém 8. kole Krajské hokejové ligy na ledě Krnova poměrem 5:3 a oplatili svému soupeři nedávnou porážku z úvodního domácího zápasu.

Dobrou formu a vítězství z Krnova je nyní potvrdit v dalším domácím zápase, který se hraje netradičně už v neděli  30.10.2016, kdy od 17.30 hodin přivítáme na domácím ledě tým z Horního Benešova.

Detaily zápasu budou doplněny.

8. kolo KLM, 28.10.2016, 17.00 hod., ZS Krnov

HK KRNOV – HC STUDÉNKA  3 : 5  (1:3, 2:0, 0:2)

Branky a nahrávky: 16. Weiss (Kysučan), 23. Kysučan, 28. Michálek (Pavlica) – 7. Martinčík (Jedlička), 17. Lyčka (Sochorek), 18. Mičulka (Orszulik), 52. Sochorek (Novák, Pokorný), 60. Pokorný (Mičulka).

Vyloučení: 3:2  Využití: 0:1 Střely na branku: 33:37  Rozhodčí: T. Krenželok - Binar, Lasák   Diváci: 217  Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3, 3:5.

tailor.gif - 7.16 kbHK Krnov: Kolbert (Mužík) - Faksa, Vysloužil, T. Michálek, Dohnal, Volf, Bednárek, Ševčík, Hon, Hlaváček - Havlíček, Tošenovjan, Pavlica, P. Michálek, Vlašánek, Kostovský, Weiss, Holeš, Kysučan, M. Otipka, F. Otipka. Trenér: J. Plánovský

STU_logo_velke.png - 564.28 kb
 HC Studénka: Vašíček (Baldik) - Janečka, Veselský, Holaník, Novák, Lyčka, Jedlička - Orszulik, Ertel, Mičulka - Sluštík, Pokorný, Sochorek - Martinčík, Tomášek, Štěpjak - Vacula, Poláček. Trenér: Pokorný st.

M. Pokorný (trenér HC Studénka):
Zápas se nám povedl, chtěli jsme bodovat a navázat na předchozí zápasy, které jsme vyhráli. Dobře jsme v utkáni bruslili, hráli jsme si své a i po vyrovnání jsme nepanikařili a vyplatilo se nám to. Jak s předvedenou hrou, tak i s  výkonem jsem byl spokojen, bylo to dle mých představ a nebudu vyzdvihovat jedince, ale pochválím celé mužstvo za výkon jakým se prezentovalo.

OTEVŘENÍ/ZAHÁJENÍ PROVOZU ZIMNÍHO STADIONU VE STUDÉNCE
Zahájení provozu ZS ve Studénce se předpokládá na začátku listopadu 2019.

Tréninky na ledě, ml.+st. žáci :
20. 09. 15:30-16:30  Bohumín
více ZDE

Tréninky na ledě, A mužstvo :
20. 09. 19:15-20:15 Bohumín
více ZDE