10. kolo KLM, 5.11.2016, 17.00 hod., ZS Orlová

HC ORLOVÁ – HC STUDÉNKA 5 : 6p  (1:2, 4:2, 0:1 - 0:1)

Branky a nahrávky: 13. Deutsch (Juházs, Kasperlík), 23. Kotásek, 31. Petrák (Grepl), 31. Deutsch (Juházs), 34. Kasperlík (Kytka) – 3. Martinčík (Tomášek), 12. Janečka (Bolek), 36. Pokorný (Sochorek, Sluštík), 38. Sochorek (Pokorný), 55. Novák (Sluštík), 61. Sochorek.

Vyloučení: 8:7, navíc Prokop 10 minut + trest ve hře za sekání.  Využití: 1:1 Střely na branku: 33:33 Rozhodčí: Kašinský - Beinstein, Mareček.  Diváci: 120  Průběh utkání: 0:2, 5:2, 5:6.

orlova_nove_logo.png - 76.25 kbHC Orlová: Gleich (Urbánek) - Zientek, Tomis, Deutsch, Kytka, Prokop, Snazpka - Juhász, Kasperlík, Kotásek, Grepl, Voznica, D. Vaštík, Zakuťanský, Pavlát, Dýrr. Trenér: Marosz

STU_logo_velke.png - 564.28 kb
 HC Studénka: Baldík (Vašíček) - Bolek, Pelikán, Jašek, Novák, Jedlička, Lyčka - Orszulik, Čáň, Mičulka - Sluštík, Pokorný, Sochorek - Martinčík, Tomášek, Štěpjak - Kameníček, Janečka. Trenér: Pokorný st.

Prohrávali už 5:2, přesto zápas otočili a zvítězili! Orlí křídla sestřelena!

Hokejisté Studénky si připsali na své konto velmi cenné vítězství. V rámci desátého kola Krajské hokejové ligy zdolali na ledě lídra tabulky Orlovou 6:5 po prodloužení. Studénka po první periodě v bojovném utkání vedla dva jedna.

Druhou část ovládli orli, kteří vývoj utkání otočili díky čtyřmi přesnými zásahy a odskočili na 5:2. Studénka ale zápas nezabalila, naopak! V závěru prostřední dvacetiminutovky se totiž dvakrát gólově prosadili a do kabin se tak odcházelo za stavu 5:4 pro Orlovou.

Napínavou podívanou mohli diváci shlédnout také ve třetí části, ve které padla už jediná branka a to do domácí brány. Po šedesáti minutách byl stav nerozhodný 5:5 a na řadu přišlo tak jako  v prvním utkání letošní sezóny prodloužení při hře tři na tři, tentokrát se šťastným koncem pro Studénku! V čase 60:44 vystřelil bonusový bod Honza Sochorek a Studénka tak letos jako první tým dokázala Orlovou porazit! Po skončení utkání orlovský Prokop neudržel nervy na uzdě a sekl našeho hráče do citlivých míst, obdržel trest ve hře, za tento zákrok  mu byl navíc odebrán registrační průkaz a co nejdříve by měl navštívit psychiatrickou ambulanci.

M. Pokorný (trenér HC Studénka):
Zápas byl z naší strany ve velkém očekávání, protože jsme si chtěli dokázat, zda domácí výpadek s Horním Benešovem byl jen našim zaváháním a nebo zda se potvrdí náš herní vzestup. Toto utkání  svým průběhem připomínalo utkání z loňské sezony, s Orlovou to jsou vždy dobré zápasy. Opět jsme ukázali, že když dostaneme pomyslnou facku, tak nás to nakopne a dovedeme z utkání, které bylo zdánlivě prohráno vytěžit maximum. Do utkání jsme nastoupili na čtyři útoky a začali jsme velmi dobře a nebýt zaváhání ve druhé třetině, kdy nám soupeř odskočil po našich chybách na 5:2, tak jsme i tento zápas ve stejném složení dohráli. Když jsme inkasovali pátou branku, stáhli jsme hru na tři lajny a bylo znát, že jsme přepnuli na vyšší rychlostní stupeň, s čímž měl poté soupeř problémy. Za bojovnost a přístup k utkání patří mé poděkování celému mužstvu. Ukázali jsme charakter a vůli. A jestliže se takto budeme  prezentovat i nadále, je to dobrá cesta k úspěchu.

Tréninky na ledě - ml.+st. žáci - srpen 2019:
12. 8.  16:45-17:45  MFH
13. 8.  18:45-19:45  Ostravar Aréna
14. 8.  16:15-17:15  Ostravar Aréna
19. 8.  18:45-19:45  MFH
21. 8.  17:45-18:45  MFH
23. 8.  18:45-19:45  Ostravar Aréna

LETNÍ PŘÍPRAVA MUŽI (KVĚTEN, ČERVEN)
Zahajovací trénink proběhne ve čtvrtek 9. 5. 2019 od 18.00 hodin na ZS. Další podrobnosti ZDE
LETNÍ PŘÍPRAVA MLADŠÍ+STARŠÍ ŽÁCI
(KVĚTEN, ČERVEN)
Zahajovací trénink proběhne v pondělí 6. 5. 2019 od 16.30 hodin na hřišti u ZŠ TGM ve Studénce. Podrobnosti ZDE