ROZHODNUTÍ O OSUDU ZIMNÍHO STADIONU VE STUDÉNCE PADNE V PONDĚLÍ 2.10.2017

Vážení sportovní přátelé,

Po zdlouhavém měsíčním čekání se ani včera věc neposunula dále. V tuto chvíli se stále čeká na plošinu, která dorazí na plochu zimního stadionu v pondělí 2.10., poté firma (název firmy vám neřeknu, protože nevíme se kterou firmou se majitel zimního stadionu, což je naše Město, domluvilo na opravě střechy) odkryje deset nejvíce postižených míst. Pak padne definitivní rozhodnutí.

Jsou dvě varianty: Buď půjde střecha, která je jak jistě všichni víme v havarijnímu stavu opravit tak, ať je alespoň provozu schopná na sezónu 2017-2018 - v tomto případě budeme bez ledu ještě cca 3-4 týdny, předpoklad zahájení provozu ULP by byl pravděpodobně někdy koncem října nebo sezónu nezahájíme vůbec a střecha se bude kompletně opravovat, tzn. budeme ve Studénce bez ledové plochy po celou sezónu 2017-2018. Otázka poté zní, jak dlouho bude kompletní rekonstrukce trvat, kde budeme (nebudeme) či letošní sezónu hrát, trénovat, to je teď opravdu ve hvězdách.

Už měsíc a půl dojiždíme na tréninky do Vítkovic či N. Jičína, a to jsme na ledě max. 2 tréninkové jednotky za týden, což je velice málo. Navíc je to dosti náročné, jak po finanční stránce, tak i časové, zejména pro rodiče dětí, které musí dojíždět na tréninky do okolních měst. Co se týká zápasů, tak po dohodě se soupeři se mistrovské zápasy prozatím hrají v opačném případě, tzn. zápasy, které měly být odehrány ve Studénce,se hrají na kluzištích soupeřů - tzv. výměnou/změnou pořadatelství.

V nejhorším případě opravdu hrozí katastrofální scénář - předčasný konec sezóny 2017-2018 všech družstev HC Studénka z.s.

Další podrobnosti přineseme v pondělí 2.10.2017

Ve Studénce, 27. září 2017

Pobořil Radek, jednatel HC Studénka

MŽ+SŽ:
Tréninky na ledě - Sareza, hala II:
Čtvrtek 21.6. 18:00 – 19:00
Pátek   22.6. 17:30 – 18:30
Pátek   29.6. 16:15 – 17:15

Senzace! Studénka neměla stadion, přesto slaví titul a míří do druhé ligy. Článek na webu hokej.cz si můžete přečíst ZDE

NAPSALI O NÁS:
4.6.2018
Krajské hokejové týmy čekají výjezdy do jižních Čech