A je to tady! Hokejisté Studénky odehrají po šesti letech opět finále krajské hokejové ligy. A opět to bude tým z Orlové, který v letošní sezóně skončil po základní části na 1. místě a rovněž obhajuje loňské celkové vítězství v KLM. Senza  ční postup do finále a obrovský úspěch je o to větší, že celý soutěžní ročník hrají Pokorného svěřenci vinou uzavření zimního stadionu ve Studénce na kluzištích soupeřů. Přijeďte Studénku podpořit v závěrečných bojích o titul!

První finálové utkání Krajské ligy mužů startuje v úterý 6. března 2018 od 18.00 hodin na ZS v Orlové!

Další dva duely (čtvrtek a sobota) se budou kvůli vytíženosti ledové plochy v Orlové (MČR v krasobruslení) hrát v hale Polárka ve Frýdku-Místku, případný čtvrtý a pátý zápas jsou na programu v pondělí, respektive ve středu, v Orlové. O vítězi série se rozhodne nejpozději ve středu 14. března.
Finále se hraje na tři vítězné zápasy.

Termíny finálových utkání HC Orlová - HC Studénka:

Delegace rozhodčích
1. zápas úterý 6.3. 18:00 HC Orlová - HC Studénka R.Janda, Hykel - Janoško, Chamrád (D: Škuta)
2. zápas čtvrtek 8.3. 18:00 HC Studénka - HC Orlová T. Krenželok, Smeták - Novák, Majetný (D:Kafka) ve F-M
3. zápas sobota 10.3. 17:00 HC Studénka - HC Orlová   ve F-M

5:3  3:5

Krnov

Systém soutěže:
Playoff - družstva umístěná po základní části ve skupině na 1. - 8. místě odehrají 3. kola (čtvrtfinále, semifinále, finále). Čtvrtfinále a semifinále se hraje na 2 vítězná utkání a finále na 3 vítězná utkání s tím, žen pro sestavování dvojic pro všechna kola této soutěže platí, že nejlépe umístěné družstvo po základní části hraje s družstvem umístěné nejhůře, druhé nejlepší s druhým nejhorším atd. První a případně třetí rozhodující utkání (ve finále třetí případně páté rozhodující utkání) se hraje u lépe postaveného družstva po základní části.

Pokud skončí utkání hrané do rozhodnutí nerozhodně v základní hrací době, hraje se desetiminutové prodloužení. V prodloužení hrají družstva v počtu čtyř hráčů a s jedním brankářem. Družstva hájí stejné branky jako ve třetí třetině. Prodloužení skončí uplynutím deseti minut nebo vstřelením branky. Družstvo, které vstřelí branku je vítězem utkání. V případě že se nerozhodne, následují samostatné nájezdy s pěti různými střelci.

TRÉNINKY NA LEDĚ - SRPEN:

den datum čas tým Hala
čt 16/8 20:00 MUŽI MFH Vítk.
út 21/8 18:45 MŽ+SŽ MFH Vítk.
út 21/8 19:30 MUŽI Poruba
24/8 19:30 MUŽI Poruba
31/8 18:15 MŽ+SŽ Poruba
31/8 19:30 MUŽI Poruba

Pozn.: další tréninky budou průběžně aktualizovány.

NAPSALI O NÁS:
Senzace! Studénka neměla stadion, přesto slaví titul. Článek na webu hokej.cz si můžete přečíst ZDE

4.6.2018
Krajské hokejové týmy čekají výjezdy do jižních Čech
(více ZDE)

13.3.2018
Studénecký vagón je v cíli! Pokorného celek slaví titul
(více ZDE)