Počet účastníků:  9    
 
Počet kol:  27
     
Počet utkání: 24

Hrací den:  
Sobota, neděle, středa a svátek (v pracovní den začátek utkání nejdříve od 17.00 hodin pokud se soupeři nedohodnou jinak). Při dodržení úředního dne i hodiny se hlášenka nezasílá.

Systém  soutěže:       
1. část    9 družstev tříkolově každý s každým
2. část   Play – off, družstva umístěná po 1. části ve skupině na 1.- 8. místě sehrají 3 kola (čtvrtfinále, semifinále, finále)  

Play – off: Čtvrtfinále, semifinále na 2 vítězná utkání a finále a 3 vítězná utkání s tím, že pro sestavování dvojic pro všechna kola této soutěže platí, že nejlépe umístěné družstvo po 1. části hraje s družstvem umístěním nejhůře, druhé nejlepší s druhým nejhorším atd. První a případně třetí utkání se hraje u lépe postaveného družstva po 1. části.

Utkání 1. části se hrají tříbodovým systémem dle čl. 403 odst. 1. SDŘ. Není-li určen vítěz utkání v základní hrací době, hraje se utkání do rozhodnutí dle čl. 404 SDŘ s tím, že bezprostředně po tříminutové přestávce bez úpravy hrací plochy následuje pětiminutové prodloužení. Obě družstva nastupují s jedním brankářem a třemi hráči v poli, družstva si před prodloužením nemění strany. Pro prodloužení platí zvláštní pravidla dle čl. 406 SDŘ. Nepadne-li branka v prodloužení, následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání dle čl. 407 SDŘ. Konečné pořadí družstev bude stanoveno podle čl. 417 SDŘ, v průběhu soutěže je pořadí družstev určováno dle čl. 416 SDŘ.

Utkání 2. části „Play-off“,  se hrají do rozhodnutí dle čl. 404 SDŘ s tím, že není-li určen vítěz utkání v základní hrací době, hraje se bezprostředně po tříminutové přestávce bez úpravy hrací plochy desetiminutové prodloužení. Obě družstva nastupují s jedním brankářem a čtyřmi hráči v poli, družstva si před prodloužením nemění strany. Pro prodloužení platí zvláštní pravidla dle čl. 405 SDŘ. Nepadne-li branka v prodloužení, následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání dle čl. 407 SDŘ.

V Play-off mohou za zúčastněné kluby nastoupit pouze hráči, kteří za příslušný klub odehráli minimálně 50% utkání v soutěži s tím, že se sčítá počet startů za všechna družstva v daném klubu. U brankáře se do tohoto počtu utkání započítávají i ta utkání, ve kterých byl uveden v zápise o utkání, aniž by zasáhl do hry. Podmínku 50 %  odehraných utkání za příslušný klub nemusí splnit ten hráč, který získal oprávnění hrát za klub do 15. 12. 2018 a v následujícím období nesehrál žádné soutěžní utkání za jiný klub.

Technické normy:
1.    Družstvo KLM  MSKS je pro utkání KLM  MSKS povinno nastoupit ve stanoveném počtu hráčů dle čl. 318, SDŘ, tj.:
a) minimálně 1, maximálně 2 brankáři a b) minimálně 10, maximálně 20 hráčů do pole.
2.    V utkání KLM  MSKS mohou za družstvo nastoupit maximálně 3 cizinci.
3.    Domácí družstvo nastupuje k utkání ve světlých dresech, družstvo hostující v dresech tmavých.
4.    Pořádající klub je v souladu s vnitřní směrnicí ČSLH č. 99 ze dne 3. 4. 2018 povinen zajistit při utkání přítomnost lékaře.
5.    Pořádající klub je povinen po utkání zajistit oboustrannou kopii zápisu o utkání pro hostující družstvo, případně delegáta utkání.   
6.    Pro start v kvalifikaci musí být odehráno (hráč) 50% utkání v základní části. Podmínkou 50% odehraných utkání za příslušný klub nemusí splnit ten hráč, který získal oprávnění hrát za klub do 15. 12. 2018 a v následujícím období nesehrál žádné soutěžní utkání za jiný klub. U brankáře se do tohoto počtu utkání započítávají i ta utkání, ve kterých byl uveden v zápise o utkání, i když do hry nezasáhl.
7.    Hostování mezi soutěžemi (střídavý start) se povoluje v souladu se  SDŘ ČSLH tj. hráčům, kteří v roce, v němž začala příslušná sezóny, dovršili či dovrší 22 rok věku a mladším neomezeně, minimálně však na dobu 30 dnů. Hráč musí být v zápise označen písmenem S. Hráčům starším 22 let se střídavý start nepovoluje. Z rozhodnutím KVV MSK ČSLH se povoluje 5 ti hráčům střídavý start ELJ do KLM, minimálně však na dobu 30 dnů. Hráč z ELJ, který nastoupí do kvalifikace za KLM, musí mít odehráno 50% utkání v základní části soutěže. Počet hráčů pro kvalifikaci je omezen na 5. Pokud hráč nenastoupí do kvalifikace, může hrát v soutěží KLM neomezeně.
8.    Evidence trestů dle čl. 529, odst. 1 SDŘ
9.    Protesty k danému utkání budou řešeny pouze s doloženým videozáznamem (pokud nebude na utkání delegát).

Zahájení ZČ:              22. 9. 2018
Ukončení ZČ:            20. 2. 2019
Termíny play- off:     ČF – 23.2., 27.2., 2.3.2019, SF – 6.3., 9.3., 13.3.2019, F – 16.3.,18.3.,20.3.,22.3.,24.3.2019
Postup:                      Přeborník Moravskoslezského kraje má právo na účast v kvalifikaci o II. ligu.
Sestup:                      Nesestupová soutěž.   

Účastníci KLM 2018/2019:                       
1.    TJ HORNÍ BENEŠOV          
2.    HC STUDÉNKA           
3     HC WOLVES ČESKÝ TĚŠÍN       
4.    HC FRÝDEK – MÍSTEK  "B"     
5.    HC BOSPOR BOHUMÍN       
6.    HK NOVÝ JIČÍN "B"         
7.    SK KARVINÁ               
8.    HC ROŽNOV POD RADHOŠTĚM  
9.    HK KRNOV 

Rozlosování soutěže:

1. hrací kolo               
1001.    22. 09. 2018 sobota    0:00    HK Nový Jičín B    volno
1002.    22. 09. 2018 sobota    0:00    HC Rožnov pod R.    HK Krnov
1003.    22. 09. 2018 sobota    0:00    HC B. Bohumín    SK Karviná
1004.    22. 09. 2018 sobota    0:00    HC Frýdek-M. B    HC Studénka
1005.    22. 09. 2018 sobota    0:00    HC W. Český T.    TJ Horní Benešov
2. hrací kolo               
1006.    28. 09. 2018 pátek    0:00    volno    TJ Horní Benešov
1007.    28. 09. 2018 pátek    0:00    HC Studénka    HC W. Český T.
1008.    28. 09. 2018 pátek    0:00    SK Karviná    HC Frýdek-M. B
1009.    28. 09. 2018 pátek    0:00    HK Krnov    HC B. Bohumín
1010.    28. 09. 2018 pátek    0:00    HK Nový Jičín B    HC Rožnov pod R.
3. hrací kolo               
1011.    30. 09. 2018 neděle    0:00    HC Rožnov pod R.    volno
1012.    30. 09. 2018 neděle    0:00    HC B. Bohumín    HK Nový Jičín B
1013.    30. 09. 2018 neděle    0:00    HC Frýdek-M. B    HK Krnov
1014.    30. 09. 2018 neděle    0:00    HC W. Český T.    SK Karviná
1015.    30. 09. 2018 neděle    0:00    TJ Horní Benešov    HC Studénka
4. hrací kolo               
1016.    06. 10. 2018 sobota    0:00    volno    HC Studénka
1017.    06. 10. 2018 sobota    0:00    SK Karviná    TJ Horní Benešov
1018.    06. 10. 2018 sobota    0:00    HK Krnov    HC W. Český T.
1019.    06. 10. 2018 sobota    0:00    HK Nový Jičín B    HC Frýdek-M. B
1020.    06. 10. 2018 sobota    0:00    HC Rožnov pod R.    HC B. Bohumín
5. hrací kolo               
1021.    10. 10. 2018 středa    0:00    HC B. Bohumín    volno
1022.    10. 10. 2018 středa    0:00    HC Frýdek-M. B    HC Rožnov pod R.
1023.    10. 10. 2018 středa    0:00    HC W. Český T.    HK Nový Jičín B
1024.    10. 10. 2018 středa    0:00    TJ Horní Benešov    HK Krnov
1025.    10. 10. 2018 středa    0:00    HC Studénka    SK Karviná
6. hrací kolo               
1026.    13. 10. 2018 sobota    0:00    volno    SK Karviná
1027.    13. 10. 2018 sobota    0:00    HK Krnov    HC Studénka
1028.    13. 10. 2018 sobota    0:00    HK Nový Jičín B    TJ Horní Benešov
1029.    13. 10. 2018 sobota    0:00    HC Rožnov pod R.    HC W. Český T.
1030.    13. 10. 2018 sobota    0:00    HC B. Bohumín    HC Frýdek-M. B
7. hrací kolo               
1031.    20. 10. 2018 sobota    0:00    HC Frýdek-M. B    volno
1032.    20. 10. 2018 sobota    0:00    HC W. Český T.    HC B. Bohumín
1033.    20. 10. 2018 sobota    0:00    TJ Horní Benešov    HC Rožnov pod R.
1034.    20. 10. 2018 sobota    0:00    HC Studénka    HK Nový Jičín B
1035.    20. 10. 2018 sobota    0:00    SK Karviná    HK Krnov
8. hrací kolo               
1036.    27. 10. 2018 sobota    0:00    volno    HK Krnov
1037.    27. 10. 2018 sobota    0:00    HK Nový Jičín B    SK Karviná
1038.    27. 10. 2018 sobota    0:00    HC Rožnov pod R.    HC Studénka
1039.    27. 10. 2018 sobota    0:00    HC B. Bohumín    TJ Horní Benešov
1040.    27. 10. 2018 sobota    0:00    HC Frýdek-M. B    HC W. Český T.
9. hrací kolo               
1041.    03. 11. 2018 sobota    0:00    HC W. Český Těšín    volno
1042.    03. 11. 2018 sobota    0:00    TJ Horní Benešov    HC Frýdek-M. B
1043.    03. 11. 2018 sobota    0:00    HC Studénka    HC B. Bohumín
1044.    03. 11. 2018 sobota    0:00    SK Karviná    HC Rožnov pod R.
1045.    03. 11. 2018 sobota    0:00    HK Krnov    HK Nový Jičín B
10. hrací kolo               
1046.    07. 11. 2018 středa    0:00    volno    HK Nový Jičín B
1047.    07. 11. 2018 středa    0:00    HK Krnov    HC Rožnov pod R.
1048.    07. 11. 2018 středa    0:00    SK Karviná    HC B. Bohumín
1049.    07. 11. 2018 středa    0:00    HC Studénka    HC Frýdek-M. B
1050.    07. 11. 2018 středa    0:00    TJ Horní Benešov    HC W. Český T.
11. hrací kolo               
1051.    10. 11. 2018 sobota    0:00    TJ Horní Benešov    volno
1052.    10. 11. 2018 sobota    0:00    HC W. Český T.    HC Studénka
1053.    10. 11. 2018 sobota    0:00    HC Frýdek-M. B    SK Karviná
1054.    10. 11. 2018 sobota    0:00    HC B. Bohumín    HK Krnov
1055.    10. 11. 2018 sobota    0:00    HC Rožnov pod R.    HK Nový Jičín B
12. hrací kolo               
1056.    17. 11. 2018 sobota    0:00    volno    HC Rožnov pod R.
1057.    17. 11. 2018 sobota    0:00    HK Nový Jičín B    HC B. Bohumín
1058.    17. 11. 2018 sobota    0:00    HK Krnov    HC Frýdek-M. B
1059.    17. 11. 2018 sobota    0:00    SK Karviná    HC W. Český T.
1060.    17. 11. 2018 sobota    0:00    HC Studénka    TJ Horní Benešov
13. hrací kolo               
1061.    24. 11. 2018 sobota    0:00    HC Studénka    volno
1062.    24. 11. 2018 sobota    0:00    TJ Horní Benešov    SK Karviná
1063.    24. 11. 2018 sobota    0:00    HC W. Český T.    HK Krnov
1064.    24. 11. 2018 sobota    0:00    HC Frýdek-M. B    HK Nový Jičín B
1065.    24. 11. 2018 sobota    0:00    HC B. Bohumín    HC Rožnov pod R.
14. hrací kolo               
1066.    01. 12. 2018 sobota    0:00    volno    HC B. Bohumín
1067.    01. 12. 2018 sobota    0:00    HC Rožnov pod R.    HC Frýdek-M. B
1068.    01. 12. 2018 sobota    0:00    HK Nový Jičín B    HC W. Český T.
1069.    01. 12. 2018 sobota    0:00    HK Krnov    TJ Horní Benešov
1070.    01. 12. 2018 sobota    0:00    SK Karviná    HC Studénka
15. hrací kolo               
1071.    08. 12. 2018 sobota    0:00    SK Karviná    volno
1072.    08. 12. 2018 sobota    0:00    HC Studénka    HK Krnov
1073.    08. 12. 2018 sobota    0:00    TJ Horní Benešov    HK Nový Jičín B
1074.    08. 12. 2018 sobota    0:00    HC W. Český T.    HC Rožnov pod R.
1075.    08. 12. 2018 sobota    0:00    HC Frýdek-M. B    HC B. Bohumín
16. hrací kolo               
1076.    15. 12. 2018 sobota    0:00    volno    HC Frýdek-M. B
1077.    15. 12. 2018 sobota    0:00    HC B. Bohumín    HC W. Český T.
1078.    15. 12. 2018 sobota    0:00    HC Rožnov pod R.    TJ Horní Benešov
1079.    15. 12. 2018 sobota    0:00    HK Nový Jičín B    HC Studénka
1080.    15. 12. 2018 sobota    0:00    HK Krnov    SK Karviná
17. hrací kolo               
1081.    22. 12. 2018 sobota    0:00    HK Krnov    volno
1082.    22. 12. 2018 sobota    0:00    SK Karviná    HK Nový Jičín B
1083.    22. 12. 2018 sobota    0:00    HC Studénka    HC Rožnov pod R.
1084.    22. 12. 2018 sobota    0:00    TJ Horní Benešov    HC B. Bohumín
1085.    22. 12. 2018 sobota    0:00    HC W. Český T.    HC Frýdek-M. B
18. hrací kolo               
1086.    29. 12. 2018 sobota    0:00    volno    HC W. Český Těšín
1087.    29. 12. 2018 sobota    0:00    HC Frýdek-M. B    TJ Horní Benešov
1088.    29. 12. 2018 sobota    0:00    HC B. Bohumín    HC Studénka
1089.    29. 12. 2018 sobota    0:00    HC Rožnov pod R.    SK Karviná
1090.    29. 12. 2018 sobota    0:00    HK Nový Jičín B    HK Krnov
19. hrací kolo               
1091.    05. 01. 2019 sobota    0:00    HK Nový Jičín B    volno
1092.    05. 01. 2019 sobota    0:00    HC Rožnov pod R.    HK Krnov
1093.    05. 01. 2019 sobota    0:00    HC B. Bohumín    SK Karviná
1094.    05. 01. 2019 sobota    0:00    HC Frýdek-M. B    HC Studénka
1095.    05. 01. 2019 sobota    0:00    HC W. Český T.    TJ Horní Benešov
20. hrací kolo               
1096.    12. 01. 2019 sobota    0:00    volno    TJ Horní Benešov
1097.    12. 01. 2019 sobota    0:00    HC Studénka    HC W. Český T.
1098.    12. 01. 2019 sobota    0:00    SK Karviná    HC Frýdek-M. B
1099.    12. 01. 2019 sobota    0:00    HK Krnov    HC B. Bohumín
1100.    12. 01. 2019 sobota    0:00    HK Nový Jičín B    HC Rožnov pod R.
21. hrací kolo               
1101.    16. 01. 2019 středa    0:00    HC Rožnov pod R.    volno
1102.    16. 01. 2019 středa    0:00    HC B. Bohumín    HK Nový Jičín B
1103.    16. 01. 2019 středa    0:00    HC Frýdek-M. B    HK Krnov
1104.    16. 01. 2019 středa    0:00    HC W. Český T.    SK Karviná
1105.    16. 01. 2019 středa    0:00    TJ Horní Benešov    HC Studénka
22. hrací kolo               
1106.    19. 01. 2019 sobota    0:00    volno    HC Studénka
1107.    19. 01. 2019 sobota    0:00    SK Karviná    TJ Horní Benešov
1108.    19. 01. 2019 sobota    0:00    HK Krnov    HC W. Český T.
1109.    19. 01. 2019 sobota    0:00    HK Nový Jičín B    HC Frýdek-M. B
1110.    19. 01. 2019 sobota    0:00    HC Rožnov pod R.    HC B. Bohumín
23. hrací kolo               
1111.    26. 01. 2019 sobota    0:00    HC B. Bohumín    volno
1112.    26. 01. 2019 sobota    0:00    HC Frýdek-M. B    HC Rožnov pod R.
1113.    26. 01. 2019 sobota    0:00    HC W. Český T.    HK Nový Jičín B
1114.    26. 01. 2019 sobota    0:00    TJ Horní Benešov    HK Krnov
1115.    26. 01. 2019 sobota    0:00    HC Studénka    SK Karviná
24. hrací kolo               
1116.    02. 02. 2019 sobota    0:00    volno    SK Karviná
1117.    02. 02. 2019 sobota    0:00    HK Krnov    HC Studénka
1118.    02. 02. 2019 sobota    0:00    HK Nový Jičín B    TJ Horní Benešov
1119.    02. 02. 2019 sobota    0:00    HC Rožnov pod R.    HC W. Český T.
1120.    02. 02. 2019 sobota    0:00    HC B. Bohumín    HC Frýdek-M. B
25. hrací kolo               
1121.    09. 02. 2019 sobota    0:00    HC Frýdek-M. B    volno
1122.    09. 02. 2019 sobota    0:00    HC W. Český T.    HC B. Bohumín
1123.    09. 02. 2019 sobota    0:00    TJ Horní Benešov    HC Rožnov pod R.
1124.    09. 02. 2019 sobota    0:00    HC Studénka    HK Nový Jičín B
1125.    09. 02. 2019 sobota    0:00    SK Karviná    HK Krnov
26. hrací kolo               
1126.    16. 02. 2019 sobota    0:00    volno    HK Krnov
1127.    16. 02. 2019 sobota    0:00    HK Nový Jičín B    SK Karviná
1128.    16. 02. 2019 sobota    0:00    HC Rožnov pod R.    HC Studénka
1129.    16. 02. 2019 sobota    0:00    HC B. Bohumín    TJ Horní Benešov
1130.    16. 02. 2019 sobota    0:00    HC Frýdek-M. B    HC W. Český T.
27. hrací kolo               
1131.    20. 02. 2019 středa    0:00    HC W. Český Těšín    volno
1132.    20. 02. 2019 středa    0:00    TJ Horní Benešov    HC Frýdek-M. B
1133.    20. 02. 2019 středa    0:00    HC Studénka    HC B. Bohumín
1134.    20. 02. 2019 středa    0:00    SK Karviná    HC Rožnov pod R.
1135.    20. 02. 2019 středa    0:00    HK Krnov    HK Nový Jičín B

 

AKTUALITY

VÝSLEDKY ZÁPASŮ

13/10/2018
Studénka poprvé padla a z Krnova se vrací s prázdnou Fotogalerie ze zápasu ZDE
6.kolo KLM:
HK Krnov HC Studénka 5:3
(2:2, 2:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 8. Kosina (Polok), 13. Mosler (Polok), 25. Vlašánek (Tošenovjan), 33. Vlašánek (Galvas, Michálek), 52. Vysloužil – 4. Tomášek (Martinčík, Sluštík), 18. Linduška (Tomášek), 33. Tomášek (Lyčka, Tatarčík).


13/10/2018
6. kolo LMŽ+LSŽ:
HC Studénka
HC Vítkovice Ridera 5:4
Branky: 3 Brovják, 2 Man

HC Bospor Bohumín -
HC Vítkovice Ridera 0:13


 TRÉNINKY  

/aktualizováno 15.10.2018/

den

datum

čas

tým

hala

po 15/10 16:45 MŽ+SŽ Bohumín
st 17/10 15:30 MŽ+SŽ Bohumín
st 17/10 20:45 MUŽI Ostr.aréna
19/10 18:00 MUŽI MFH
19/10 16:15 MŽ+SŽ Bohumín

Kompletní týdenní přehled zápasů a tréninků včetně odjezdů ZDE


12489214_535337823306731_8809577456139421240_o.jpg - 30.08 kb

Zpravodajský týdeník TV ODRA 12.10.2018 mrkni ZDE


NAPSALI O NÁS:
Senzace! Studénka neměla stadion, přesto slaví titul. Článek na webu hokej.cz si můžete přečíst ZDE


preview
4/6/2018
Krajské hokejové týmy čekají výjezdy do jižních Čech
(více ZDE)


preview
13/3/2018
Studénecký vagón je v cíli! Pokorného celek slaví titul
(více ZDE)

 

Všechna práva vyhrazena.

Copyright © 2014 hc-studenka.cz