Hokejisté Studénky v dnešním zápase 5. kola KLM zvítězili na ledě Karviné 5:4 po samostatných nájezdech a do tabulky si připisují dva body! Utkání se nevyvíjelo pro Studénku dobře, když po čtyřiceti minutách prohrávala již 1:4, ale tříbrankové manko tak jako proti Českému Těšínu dokázali svěřenci trenéra M.Pokorného st. smazat a po základní hrací době svítil na světelné tabuli nerozhodný stav 4:4. V prodloužení při hře 3 na 3 branka nepadla a na řadu tak přišla nájezdová loterie, ve které byla úspěšnější Studénka a získala tak bonusový bod navíc!

REPORT z utkání (web Karviné) ZDE

Dvojitou radost tak mohl zažít kapitán Marek Tomášek. Jeho tým po dobrém výkonu ve třetí třetině dokázal vyrovnat, vyhrát v nájezdech a  navíc včera ve večerních hodinách se stal podruhé otcem, když se mu narodila dcera Ema. Gratulujeme!

Další zápas je na programu v sobotu 13. října, kdy v rámci 6. kola KLM zajíždíme na led lídra soutěže do Krnova! Utkání startuje v 17.00 hodin.

5. kolo KLM, 10.10.2018, 18.00 hod., ZS Karviná

HC Býci Karviná - HC Studénka 4:5 SN (2:1, 2:0, 0:3 - 0:0 - 0:1)

Branky a nahrávky: 6. Holý (Petrák), 11. Chomič (Fejko, Malík), 21. Juhász, 36. Holý (Kasperlík) – 19. Sluštík (Linduška, Marek Tomášek), 48. Tatarčík (Orszulik), 52. Pokorný (Janečka, Sluštík), 57. Linduška, rozh. náj. Sluštík.

Vyloučení: 11:7  Využití: 1:1  Střely na branku: 34:28  Rozhodčí: Jeřábek – Návrat, Srníček.  Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:4 - 4:5.

Karviná: Šimeček (Biernat) – Bolek, Cháňa, Deutsch, Růžička, Kytka ("C"), Hegegy, Malík – Juhász, Gola, Petrák – Chomič, Grepl, Vlček – Orság, Fejko, Kasperlík – Zakuťanský, Kurowski, Holý. Trenér: Bolek

Studénka: Baldík (Smetana) – Lyčka, Jedlička, Mach M., Novák, Holanik, Janečka  – Orszulik, Marek Tomášek (C"), Martinčík  Sluštík, Pokorný, Linduška – Čáň, Korec, Tatarčík. Trenér: Pokorný st.