Tak tohle se vůbec nepovedlo! Studénka nezvládla první semifinálový duel proti Českému Těšínu, prohrála vysoko 0:5, když už po deseti minutách prohrávala rozdílem tří branek. Poprvé tak v sezóně v bohumínském azylu nezvítězila, ba co víc. Nevstřelila poprvé v letošní sezóně jedinou branku v zápase. V neděli tak musejí hokejisté Studénky v Českém Těšíně zvítězit, aby si vynutili rozhodující třetí zápas. V opačném případě obhájcům titulu sezóna skončí.

1. zápas Semifinále playoff KLM, středa 6.3.2019, 18:00 hodin, ZS Bohumín

HC Studénka – HC Wolves Český Těšín 0:5 (0:3, 0:1, 0:1) stav série 0:1

Branky a nahrávky:  6. Patrman V. (Široký, Voznica), 10. Pniok (Malíř), 17. Voznica (Piecha), 35. Vydra, 50. Pniok (Voznica, Vydra).

Vyloučení: 4:3  Využití: 0:2  Střely na branku: 36:32   Rozhodčí: T. Janda, Hykel – Štěpán, Wanke. Delegát: R. Janda.  Průběh utkání: 0:5.

Studénka: Baldik (11. Smetana) – Lyčka, Jedlička, Sluštík ("A"), Janečka, R. Tomášek, Tatarčík, Pelikán – Slovák, M. Tomášek ("C"), Sochorek – Orszulik, Pokorný ("A"), Štěpják – Martinčík, Čáň, Linduška. Trenér: M. Pokorný st.

Český Těšín: Gabler - Zamecznik, Hoďa, Vydra, Ščurek, Patrman V., Široký – Foltyn, Piecha, Voznica – Malyjurek, Malíř ("A"), Pniok – Trombik, Smuž ("C"), Altera ("A") – Patrman S. Trenér: J. Bariš.

Semifinále

6.3.19

9.3.19

13.3.19

Stav série

1 HK Krnov
4 HC Býci Karviná

2 HC Studénka
3 HC Wolves Český Těšín

OTEVŘENÍ/ZAHÁJENÍ PROVOZU ZIMNÍHO STADIONU VE STUDÉNCE
Zahájení provozu ZS ve Studénce se předpokládá na začátku listopadu 2019.

Tréninky na ledě, ml.+st. žáci :
20. 09. 15:30-16:30  Bohumín
více ZDE

Tréninky na ledě, A mužstvo :
20. 09. 19:15-20:15 Bohumín
více ZDE