Kolo   Datum  Začátek Domácí Hosté Výsledek Třetiny  Info
2. so 28.9.19 17:30 Bohumín Studénka  0:14  0:4,0:5,0:5 Detail zápasu
3. so 5.10.19 17:30 Studénka Rožnov 8:4 2:1,3:0,3:3 Detail zápasu
4. so 12.10.19 17:00 Orlová Studénka 4:9 1:3,1:3,2:3 Detail zápasu
5. so 19.10.19 17:30 Studénka Krnov 2:3 0:0,1:0,1:3  Detail zápasu
6. so 26.10.19 15:00 Karviná Studénka 4:7 1:3,2:4,1:0 Detail zápasu
7. po 28.10.19 14:30 Nový Jičín B Studénka 1:2 0:0,1:1,0:1  Detail zápasu
8. so 2.11.19 17:00 Horní Benešov Studénka  2:7  1:1,0:3,1:3  Detail zápasu 
9. st 6.11.19  18:00  Český Těšín Studénka 6:4 1:1,3:2,2:1 Detail zápasu
10. so 9.11.19 17:00 Frýdek-Místek B Studénka 1:4 1:1,0:1,1:2 Detail zápasu
11. so 16.11.19   17:00  Studénka Bohumín  9:7  2:3,3:2,4:2  Detail zápasu
12.  so 23.11.19  17:00 Rožnov Studénka     2:6 0:1,2:2,0:3  Detail zápasu
1. st 27.11.19 18:00 Studénka Frýdek-Místek B 4:2 0:1,1:0,3:1  Detail zápasu
13. so 30.11.19 17:00 Studénka Orlová  9:3  1:0,4:2, 4:1  Detail zápasu
14. so 7.12.19 17:00 Krnov Studénka 3:6 2:1,1:2,0:3  Detail zápasu
15. st 11.12.19  18:00  Studénka Karviná 5:3 1:0, 2:2,2:1  Detail zápasu
16. so 14.12.19 17:00 Studénka Nový Jičín B 1:3 0:0,0:1,1:2  Detail zápasu
17. so 21.12.19 17:00 Studénka Horní Benešov 5:0 2:0,2:0,1:0 Detail zápasu
19. so 04.01.20 17:00 Studénka Frýdek-Místek B 5:1 1:0,2:0,2:1 Detail zápasu
18. st 08.01.20 18:00 Studénka Český Těšín 5:3 1:1,2:0,2:2 Detail zápasu 
20. so 11.01.20 17:30 Bohumín Studénka 5:1 3:0,2:0,0:1  Detail zápasu
21. st 15.01.20 18:00 Studénka Rožnov 6:0 3:0,1:0,2:0 Detail zápasu
22. so 18.01.20  17:00  Orlová Studénka  2:4  0:1,1:2,1:1  Detail zápasu
23. st 22.01.20 18:00 Studénka Krnov  6:4  0:1,4:1,2:2  Detail zápasu
24. so 01.02.20 15:00 Karviná Studénka 4:6 2:3,1:1,1:2  Detail zápasu
25. so 08.02.20 17:00 Studénka Nový Jičín B  8:6  4:2,2:4,2:0  Detail zápasu
26. st 12.02.20 18:00 Studénka Horní Benešov   10:4 0:1,4:2,6:1  Detail zápasu
27. pá 14.02.20 19:00 Český Těšín Studénka 3:2p 1:1,0:1,1:0  Detail zápasu
ČF1 so 22.02.20 17:00 Studénka Orlová 3:1 1:0,0:0,2:1  Detail zápasu
ČF2 st 26.02.20 18:00 Orlová Studénka 3:1 0:1,1:0,2:0  Detail zápasu
ČF3 so 29.02.20 17:00 Studénka Orlová 5:2 3:1,2:0,0:1  Detail zápasu
SF1 st 04.03.20 18:00 Studénka Český Těšín 1:5 1:1,0:2,0:2 Detail zápasu
SF2 so 07.03.20 17:00 Český Těšín Studénka 6:3 1:0,1:1,4:2 Detail zápasu

SEZÓNY 
2018/2019
2017/2018 

2016/2017
2015/2016                                

                                   

 Technické normy KLM 2019/2020 více ZDE

 

                             PLAY-OFF 2020:     

  • Play-off hraje  8 týmů (1-8, 2-7, 3-6, 4-5), 

    Čtvrtfinále: (hraje se na 2 vítězné zápasy)
    1. zápas 22.02.2020
    2. zápas 26.02.2020
    3. zápas 29.02.2020

    Semifinále: (hraje se na 2 vítězné zápasy)
    1. zápas 04.03.2020
    2. zápas 07.03.2020
    3. zápas 11.03.2020

    Finále: (hraje se na 3 vítězné zápasy)
    1. zápas 14.03.2020
    2. zápas 16.03.2020
    3. zápas 18.03.2020
    4. zápas 20.03.2020
    5. zápas 22.03.2020

AKTUALITY

Nejbližší utkání

Muži | sobota 26.09.2020 15:00  
HC Býci Karviná – HC Studénka

 Mladší žáci | sobota 26.09.2020 | 10:00
HC Studénka – HK Nový Jičín
Starší žáci | sobota 26.09.2020 | 12:00
 HC Studénka – HK Nový Jičín
Výsledky

Muži | sobota 19.09.2020 17:00  
HC Studénka – HC Frýdek-Místek B  
3:5 (0:0, 3:2, 0:3) 


 Mladší žáci | neděle 20.09.2020 | 10:00
HC Studénka – HC Olomouc
7:10 (2:6, 2:2, 3:2)
 Starší žáci | neděle 20.09.2020 | 12:00
 HC Studénka – HC Olomouc
7:8 (1:3, 4:4, 2:1)
 Starší žáci | sobota 19.09.2020 | 13:00
SK Prostějov 1913 – HC Studénka 
6:8 (2:2, 2:4, 2:2) 

  Mladší žáci sobota 19.09.2020 | 11:00
SK Prostějov 1913 – HC Studénka
5:11 (1:5, 1:3, 3:3)


6. 9. 2020
Muži vyhráli turnaj v Kravařích                       
Sportovní medaile pro děti - Zlato - 1. místo
Naši hokejisté vyhráli turnaj v Kravařích, když zvítězili ve všech 3 zápasech. Gratulujeme! Výsledky :
Studénka - Brumov-Bylnice 6:3
Studénka - Nový Jičín B 2:1
Studénka - Bohumín  4:2


 1. 9. 2020
Rozlosování soutěže 2. + 3. třídy MS kraje 2020/21
Los zápasů 2. třídy ZDE
Los zápasů 3. třídy ZDE


Rozlosování LMŽ + LSŽ MS+OL kraje 2020/21
LMŽ zde
LSŽ  zde


Rozlosování KLM MS kraje 2020/2021
KLM zde


         

 

Všechna práva vyhrazena.

Copyright © 2014 hc-studenka.cz