Po dalším vítězném zápase s pořadovým číslem sedm, nás čeká v sobotu 14. prosince další domácí utkání, které se ponese v duchu dodatečných oslav výročí 70-ti let ledního hokeje ve Studénce, kdy proběhne před samotným utkáním slavnostní ceremoniál. Budou oceněni bývalí hráči z let 1977-1978, kteří se nesmazatelně zapsali do historie klubu.

V rámci 16. kola Krajské hokejové ligy bude našim soupeřem rezerva druholigového Nového Jičína, které se oproti předešlých sezón v letošní sezóně velmi daří a drží průběžnou výbornou 4. příčku, dá se tedy očekávat velmi vyrovnaná bitva. Na jedné straně nejlepší ofenzivní tým a lídr soutěže, na straně druhé nejlepší defenzivní celek, který je založen zejména na výborném brankáři novojičínského celku. O přestávce mezi třetinami se budou konat soutěže o zajímavé ceny.

Proto neváhejte a přijďte v sobotu 14. 12. 2019 na zimní stadion, slavnostní ceremoniál začne v 17.00 hodin, samotné utkání v cca 17.20 hodin.

klikni zde