Hokejisté Studénky dál pevnou rukou vládnou tabulce Krajské ligy Moravskoslezského kraje, naposledy zdolali ve středu na domácím ledě 6:4 Krnov. Z prvního místa mají už dvanáctibodový odstup na druhý Nový Jičín B.

Krnov je kvalitní tým, loni prakticky se stejným mužstvem vyhrál základní část, k nám přijel s kompletním kádrem poté, co se jim někteří hráči uzdravili,“ vysvětloval trenér Studénky Miroslav Pokorný, že jeho tým rozhodně nečekalo nic snadného. To se ostatně potvrzovalo hned od úvodu, protože už po 23 vteřinách šel Krnov do vedení. „Oni pak asi čekali, že to otevřeme, ale to jsme neudělali, nechtěli jsme dostat druhý gól, který už byl hodně nepříjemný,“ prohlásil Pokorný.

Studénka se zmátořila až ve druhé třetině, kdy skóre otočili Rosypka, Sochorek, Orszulik a Čáň. Krnov těsně před druhou přestávkou snížil a na začátku třetí části se znovu dostavily komplikace, jelikož hosté využili dvojnásobnou přesilovku a prosadili se i vzápětí už v klasické početní převaze. Rázem byl stav 4:4. Trenér Pokorný reagoval promícháním pětek a v 53. minutě vstřelil vítězný gól Čáň. Zápas pak uzavřel gólem do prázdné brány Trubka.

V sobotu se v Krajské lize žádný mistrovský zápas nehrál, přednost dostalo Utkání hvězd, které se hrálo poprvé a hostil ho Český Těšín. Za Studénku byli nominováni Baldik, Sluštík, Pokorný ml., Slovák, Tomášek a trenér Pokorný st. Nikdo nevěděl, co od toho čekat, ale nakonec si to hráči pochvalovali. Musím pochválit i organizátory, kteří to zvládli super. Jen je škoda, že nepřišlo víc fanoušků, ale to je asi tím, že hokej nemá v Těšíně takovou tradici. Příště by se to mohlo konat u nás, lidi by přišli,“ myslí si Pokorný. Mužstvo Západu, za které hráli hráči Studénky, podlehlo Východu 12:13, o výsledek ale v této exhibici nešlo.

HC STUDÉNKA – HK KRNOV  6:4  (0:1, 4:1, 2:2)

Branky a nahrávky: 22. Rosypka (Linduška), 28. Sochorek (Tomášek, Slovák), 32. Orszulik (Lyčka), 35. Čáň (Sluštík), 53. Čáň (Lyčka), 60. Trubka (Linduška) – 1. Weiss (Svoboda, Weiss), 40. Weiss (Kostovský, Svoboda), 44. Michálek (Tichý), 44. Ševčík (Havlíček, Michálek).

Vyloučení: 6:4, navíc Marek Tomášek 10 minut. Využití: 1:2  Střely na branku: 34:33  Rozhodčí: T. Janda   Štěpán, Tvrdý. Diváci: 235. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:4, 6:4

Studénka: Baldik  Lyčka, Jedlička, Novák, Gola, Trubka  Rosypka, Čáň, Orszulik, Sochorek, Tomášek, Slovák, Sluštík, Linduška, Tatarčík, Martinčík, Žídek, Kučera, Pokorný ml. Trenér: Pokorný st.

Krnov: Kolbert (Wittek) – Mosler, Kysela, Tichý, Dohnal, Slavík, Ševčik, Snigirevs – Svoboda, Weiss, Kostovský, Tošenovjan, Michálek, Havlíček, Beneš, Kubík, Hon Trenér: Pavel Hulva.

 

 

 

AKTUALITY

20.5.2020

Výroční členská schůze HC Studénka se uskuteční ve čtvrtek 4. 6. 2020 od 18:00 hodin v klubovně na zimním stadionu.
Informace zde


18. 5. 2020
LETNÍ PŘÍPRAVA 2020  

Informace pro PŘÍPRAVKU zde
Informace pro MŽ+SŽ zde


 8. 5. 2020  
UVOLNĚNÍ VLÁDNÍCH OPATŘENÍ V OBLASTI SPORTU K 11. 5. 2020

Česká unie sportu zveřejnila výklad usnesení vlády České republiky č. 490 a 493, platných od 11. května 2020 rovněž pro oblast tělovýchovy a sportu. Shrnuje základní pravidla pro organizovanou sportovní činnost, provozovanou na amatérské i profesionální úrovni. Bližší i
nformace zde


#HokejDoma:
Trénuj jako hráči NHL


CORE:
 
https://youtu.be/99prmO3D1aw

Driblink: 

https://youtu.be/8SO2EJjvb78

Síla dolních končetin:
 https://youtu.be/LYL9JdnOrEI

Obratnost s tenisáky
https://youtu.be/9oMCHzWI-a4


          

 

Všechna práva vyhrazena.

Copyright © 2014 hc-studenka.cz