Studénka čtvrtfinálovou bitvu s Orlovou nakonec zvládla. V rozhodující zápase na domácím ledě udolala Orly po výborném výkonu 5:2. Studénečtí hokejisté se tak po roce opět v boji o finále utkají s Českým Těšínem - obhájcem titulu.

První semifinálový duel je na programu již příští středu - 4. 3. 2020 od 18.00 hodin ve Studénce. Odveta je na programu v sobotu 7. 3. 2020 v 17.00 hodin v Českém Těšíně. Případný třetí rozhodující zápas by se odehrál ve středu 11. 3. 2020 v 18.00 hodin opět ve Studénce.

3. Čtvrtfinále Play-off KLM, so 29.2.2020, 17:00, ZS Studénka

HC Studénka – HC Orlová 5:2 (3:1, 2:0, 0:1)

konečný stav série 2:1

Branky a nahrávky:
 5. Lyčka (Linduška, Jedlička), 16. Pokorný (Sluštík, Trubka), 18. Slovák (Tomášek, Sochorek, 26. Sluštík (Tatarčík, Trubka), 33. Slovák (Sochorek)  15. Zientek, 44. Grepl (Štefanka).

Vyhlášeni nejlepší hráči zápasu: Baldik (Studénka)  Urbánek (Orlová)

Vyloučení: 4:10 Využití: 2:0 Střely na branku: 39:31 Rozhodčí: Hykel, Pelc  Puczok, Piskoř. Diváci: 501. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1, 5:2.

Studénka: Baldik (Smetana)  Gola, Trubka, Novák, Lyčka, Janečka, Jedlička  Marek Tomášek, Tatarčík, Slovák, Sluštík, Martinčík, Čáň, Rosypka, Žídek M., Linduška, Sochorek, Kučera, Orszulik, Pokorný. Trenér: Pokorný st.

Orlová: Urbánek (Křehlík)  Štefanka, Tomis, Zientek, Zielinski, Macurák, Zamecznik. Milch  Grepl, Zakuťanský, Dang, Rosůlek, Rambousek, Přeček, Klíma, Petrák, Korec Pacoň, Jančar.  Hrající trenér: Tomis

Ostatní výsledky 3. čtvrtfinále play-off KLM:
Frýdek-Místek B – Krnov   3:2 sn  (konečný stav série 2:1)  karta zápasu
Bohumín – Karviná            4:3 (konečný stav série 2:1) karta zápasu

Semifinálové dvojice:
Studénka – Český Těšín
Bohumín – Frýdek-Místek

12. 3. 2020

Vláda ČR dnes vyhlásila nouzový stav v zemi z důvodu obav z dalšího šíření nového typu Coronaviru. Výkonný výbor ČSLH reagoval tím, že všechny jím řízené mládežnické soutěže – juniorské, mládežnické i žákovské – jsou s okamžitou platností ukončeny. Vyjádřil politování nad tím, že přijaté kroky poznamenají závěrečnou část soutěží, které jsou pro kluby, hráče i fanoušky vyvrcholením celoroční práce a sezóny. Jednoznačnou prioritou je ovšem ochrana zdraví všech účastníků utkání, zvlášť v případě nezletilých osob.

HC Studénka s okamžitou platností ruší všechny tréninky až do konce sezóny.

Letní příprava začne dle plánu:

- pro ročníky 2006 - 2014 v pondělí 4. 5. 2020

- pro ročníky 2015 a mladší v pondělí 11. 5. 2020