Kolo   Datum  Začátek Domácí Hosté Výsledek Třetiny  Info
2. so 28.9.19 17:30 Bohumín Studénka  0:14  0:4,0:5,0:5 Detail zápasu
3. so 5.10.19 17:30 Studénka Rožnov 8:4 2:1,3:0,3:3 Detail zápasu
4. so 12.10.19 17:00 Orlová Studénka 4:9 1:3,1:3,2:3 Detail zápasu
5. so 19.10.19 17:30 Studénka Krnov 2:3 0:0,1:0,1:3  Detail zápasu
6. so 26.10.19 15:00 Karviná Studénka 4:7 1:3,2:4,1:0 Detail zápasu
7. po 28.10.19 14:30 Nový Jičín B Studénka 1:2 0:0,1:1,0:1  Detail zápasu
8. so 2.11.19 17:00 Horní Benešov Studénka  2:7  1:1,0:3,1:3  Detail zápasu 
9. st 6.11.19  18:00  Český Těšín Studénka 6:4 1:1,3:2,2:1 Detail zápasu
10. so 9.11.19 17:00 Frýdek-Místek B Studénka 1:4 1:1,0:1,1:2 Detail zápasu
11. so 16.11.19   17:00  Studénka Bohumín  9:7  2:3,3:2,4:2  Detail zápasu
12.  so 23.11.19  17:00 Rožnov Studénka     2:6 0:1,2:2,0:3  Detail zápasu
1. st 27.11.19 18:00 Studénka Frýdek-Místek B 4:2 0:1,1:0,3:1  Detail zápasu
13. so 30.11.19 17:00 Studénka Orlová  9:3  1:0,4:2, 4:1  Detail zápasu
14. so 7.12.19 17:00 Krnov Studénka 3:6 2:1,1:2,0:3  Detail zápasu
15. st 11.12.19  18:00  Studénka Karviná 5:3 1:0, 2:2,2:1  Detail zápasu
16. so 14.12.19 17:00 Studénka Nový Jičín B 1:3 0:0,0:1,1:2  Detail zápasu
17. so 21.12.19 17:00 Studénka Horní Benešov 5:0 2:0,2:0,1:0 Detail zápasu
19. so 04.01.20 17:00 Studénka Frýdek-Místek B 5:1 1:0,2:0,2:1 Detail zápasu
18. st 08.01.20 18:00 Studénka Český Těšín 5:3 1:1,2:0,2:2 Detail zápasu 
20. so 11.01.20 17:30 Bohumín Studénka 5:1 3:0,2:0,0:1  Detail zápasu
21. st 15.01.20 18:00 Studénka Rožnov 6:0 3:0,1:0,2:0 Detail zápasu
22. so 18.01.20  17:00  Orlová Studénka  2:4  0:1,1:2,1:1  Detail zápasu
23. st 22.01.20 18:00 Studénka Krnov  6:4  0:1,4:1,2:2  Detail zápasu
24. so 01.02.20 15:00 Karviná Studénka 4:6 2:3,1:1,1:2  Detail zápasu
25. so 08.02.20 17:00 Studénka Nový Jičín B  8:6  4:2,2:4,2:0  Detail zápasu
26. st 12.02.20 18:00 Studénka Horní Benešov   10:4 0:1,4:2,6:1  Detail zápasu
27. pá 14.02.20 19:00 Český Těšín Studénka 3:2p 1:1,0:1,1:0  Detail zápasu
ČF1 so 22.02.20 17:00 Studénka Orlová 3:1 1:0,0:0,2:1  Detail zápasu
ČF2 st 26.02.20 18:00 Orlová Studénka 3:1 0:1,1:0,2:0  Detail zápasu
ČF3 so 29.02.20 17:00 Studénka Orlová 5:2 3:1,2:0,0:1  Detail zápasu
SF1 st 04.03.20 18:00 Studénka Český Těšín 1:5 1:1,0:2,0:2 Detail zápasu
SF2 so 07.03.20 17:00 Český Těšín Studénka 6:3 1:0,1:1,4:2 Detail zápasu

SEZÓNY 
2018/2019
2017/2018 

2016/2017
2015/2016                                

                                   

 Technické normy KLM 2019/2020 více ZDE

 

                             PLAY-OFF 2020:     

  • Play-off hraje  8 týmů (1-8, 2-7, 3-6, 4-5), 

    Čtvrtfinále: (hraje se na 2 vítězné zápasy)
    1. zápas 22.02.2020
    2. zápas 26.02.2020
    3. zápas 29.02.2020

    Semifinále: (hraje se na 2 vítězné zápasy)
    1. zápas 04.03.2020
    2. zápas 07.03.2020
    3. zápas 11.03.2020

    Finále: (hraje se na 3 vítězné zápasy)
    1. zápas 14.03.2020
    2. zápas 16.03.2020
    3. zápas 18.03.2020
    4. zápas 20.03.2020
    5. zápas 22.03.2020

AKTUALITY

20.5.2020

Výroční členská schůze HC Studénka se uskuteční ve čtvrtek 4. 6. 2020 od 18:00 hodin v klubovně na zimním stadionu.
Informace zde


18. 5. 2020
LETNÍ PŘÍPRAVA 2020  

Informace pro PŘÍPRAVKU zde
Informace pro MŽ+SŽ zde


 8. 5. 2020  
UVOLNĚNÍ VLÁDNÍCH OPATŘENÍ V OBLASTI SPORTU K 11. 5. 2020

Česká unie sportu zveřejnila výklad usnesení vlády České republiky č. 490 a 493, platných od 11. května 2020 rovněž pro oblast tělovýchovy a sportu. Shrnuje základní pravidla pro organizovanou sportovní činnost, provozovanou na amatérské i profesionální úrovni. Bližší i
nformace zde


#HokejDoma:
Trénuj jako hráči NHL


CORE:
 
https://youtu.be/99prmO3D1aw

Driblink: 

https://youtu.be/8SO2EJjvb78

Síla dolních končetin:
 https://youtu.be/LYL9JdnOrEI

Obratnost s tenisáky
https://youtu.be/9oMCHzWI-a4


          

 

Všechna práva vyhrazena.

Copyright © 2014 hc-studenka.cz