A-Tým

Starší žáci - Liga starších žáků, ročník 2005+2006

    Kontakt
Hlavní trenér
Marek Ivan  603 279 601
Asistent Michal Gavroň  739 756 463
Vedoucí mužstva
Jiří Menšík  737 309 311
Vedoucí mužstva David Pawlas  777 101 055

 

Mladší žáci  - Liga mladších žáků , ročník 2007+2008
    Kontakt
Hlavní trenér
Kamil Krahula 777 896 334
Asistent
Jan Ovčaří  733 510 249
Vedoucí mužstva
Adam Subik  602 744 307

 

3. třída - Minihokej, ročník 2010

    Kontakt
Hlavní trenér
   
Asistent
   
Vedoucí mužstva
   

 

2. třída - Minihokej, ročník 2011 a mladší

    Kontakt
Hlavní trenér
   
Asistent
   
Vedoucí mužstva    

 

Přípravka - nábor
    Kontakt
Hlavní trenér
Milan Bobák 723 162 868
     

 

 

 

 

 

 

 

 

Starší žáci  - Liga starších žáků , ročník 2005+2006
    Kontakt
Hlavní trenér
Kamil Krahula 777 896 334
Asistent
Petr Brovják  723 790 450 
Vedoucí mužstva
Adam Subik 602 744 307

 

Mladší žáci  - Liga mladších žáků , ročník 2007+2008
    Kontakt
Hlavní trenér
Kamil Krahula 777 896 334
Asistent
Petr Brovják 723 790 450
Vedoucí mužstva
Adam Subik 602 744 307

 

Hokejová přípravka - nábor 2010 - 2015
    email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Kontakt
Hlavní trenér
Mojmír Kotas 608 220 227 
Trenér Milan Bobák   
Trenér    
Asistent    
Asistent    
Technický vedoucí Radek Pobořil 739 030 988

 

 

 

 

 

 

 

 Kolo   Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Třetiny
1. 27.09.2015 17:00

HC Uničov

HC Studénka

3 : 7 1:3,0:2,2:2
2. 28.09.2015 18:00

HC Studénka

HC TJ Šternberk

6 : 3 2:0,1:2,3:1
3. 03.10.2015 17:30

HK Krnov

HC Studénka

3 : 5 1:2,1:1,1:2
4. 10.10.2015 17:00

HC Studénka

TJ Horní Benešov

8 : 1 1:0,4:0,3:1
5. 17.10.2015 17:00

HC Orlová

HC Studénka

   4 : 5sn 1:2,3:1,0:1
6. 24.10.2015 14:00

HK Nový Jičín "B"

HC Studénka

          7 : 3 3:0,1:1,3:2
7. 28.10.2015 18:00

HC Studénka

HC Rožnov

          5 : 3 1:0,2:3,2:0
8. 31.10.2015 17:00

HC Studénka

HC Uničov

          6 : 5 1:1,2:2,3:2
9. 08.11.2015 17:00

HC TJ Šternberk

HC Studénka

          3 : 2 1:0,1:1,1:1
10. 14.11.2015 17:00

HC Studénka

HK Krnov

         11 : 1 1:1,5:0,5:0
11. 17.11.2015 17:00

TJ Horní Benešov

HC Studénka

          5 : 3 2:0,1:1,2:2
12. 21.11.2015 17:00

HC Studénka

HC Orlová

          2 : 3p 0:0,1:0,1:2
13. 28.11.2015 17:00

HC Studénka

HK Nový Jičín "B"

         11 : 0 4:0,3:0,4:0
14. 05.12.2015 17:00

HC Rožnov

HC Studénka

          1 : 7 0:1,0:5,1:1
15. 13.12.2015 17:00

HC Uničov

HC Studénka

         3 : 2p 0:0,0:0,2:2
16. 19.12.2015 17:00

HC Studénka

HC TJ Šternberk

        12 : 1 2:0,4:1,6:0
17. 22.12.2015 18:00

HK Krnov

HC Studénka

         2 : 3 1:1,0:0,1:2
18. 06.01.2016 18:00

HC Studénka

TJ Horní Benešov

         3 : 1 0:0,1:1,2:0
19. 09.01.2016 17:00

HC Orlová

HC Studénka

         4 : 5 3:1,1:4,0:0
20. 16.01.2016 13:15

HK Nový Jičín "B"

HC Studénka

         5 : 2 2:0,3:0,0:2
21. 23.01.2016 17:00

HC Studénka

HC Rožnov

         5 : 2  1:2,1:0,3:0
22. 30.01.2016 17:00

HC Studénka

HC Uničov

         6 : 3  2:1,1:2,3:0
23. 07.02.2016 17:00

HC TJ Šternberk

HC Studénka

         3 : 6  1:3,1:1,1:2
24. 10.02.2016 18:00

HC Studénka

HK Krnov

         4 : 6  1:2,2:3,1:1
25. 13.02.2016 17:00

TJ Horní Benešov

HC Studénka

         1 : 4  0:2,0:1,1:1
26. 20.02.2016 17:00

HC Studénka

HC Orlová

         5 : 4 1:2,3:2,1:0
27. 27.02.2016 17:00

HC Studénka

HK Nový Jičín "B"

       11 : 4 2:2,5:1,4:1
28. 05.03.2016 17:00

HC Rožnov

HC Studénka

         3 : 5 2:0,1:3,0:2

 

 Kolo   Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Třetiny  
1. so 24.09.16 17:30

HC Studénka

HK Krnov

4 : 6
 (0:2,3:2,1:2)
info zde
2. čt 29.12.16 18:00 TJ Horní Benešov HC Studénka   2 : 3p
 (0:1,0:1,2:0)
 info zde
3. so 01.10.16 17:30 HC Studénka HC Orlová   3 : 4p
(1:2,1:1,1:0)
info zde
4. so 08.10.16 17:00 HC Wolves Č.Těšín HC Studénka 3 : 8
(1:3,2:1,0:4)
info zde
5. st 12.10.16 18:00 HC BOSPOR Bohumín HC Studénka 6 : 5
(1:1,3:4,2:0)
info zde
6. so 15.10.16 17:30 HC Studénka HK Nový Jičín "B"
7 : 1
(3:0,3:0,1:1)
info zde
7. so 22.10.16 17:00 HC Rožnov p. R. HC Studénka 1 : 6
(0:2,0:1,1:3)
info zde
8. pá 28.10.16 17:00 HK Krnov HC Studénka 3 : 5
(1:3,2:0,0:2)
info zde
9. ne 30.10.16 17:30 HC Studénka TJ Horní Benešov 4 : 6
(1:3,3:0,0:3)
info zde
10. so 05.11.16 17:00 HC Orlová HC Studénka   5 : 6p
(1:2,4:2,0:1)
info zde
11. so 12.11.16 17:00 HC Wolves Č.Těšín HC Studénka 5 : 6
 (0:1,3:3,2:2)
info zde
12. čt 17.11.16 17:30 HC Studénka HC BOSPOR Bohumín
5 : 7
 (2:3,1:1,2:3)
info zde
13. ne 20.11.16 14:15 HK Nový Jičín "B"
HC Studénka 0 : 9
 (0:4,0:3,0:2)
info zde
14. so 26.11.16 17:30 HC Studénka HC Rožnov p. R. 8 : 2
 (1:0, 4:2,3:0)
info zde
15. st 30.11.16 17:30 HC Studénka HK Krnov 6 : 2
   (3:0,2:1,1:1)
 info zde
16. so 03.12.16 17:00 TJ Horní Benešov HC Studénka 0 : 3
(0:1,0:1,0:1)
 info zde
17. st 07.12.16 17:30 HC Studénka HC Orlová 4 : 5
(2:2,0:2,2:1)
info zde
18. so 10.12.16 17:30 HC Studénka HC Wolves Č.Těšín 8 : 2
 (3:0,2:0,3:2)
 info zde
19. so 17.12.16 17:30 HC BOSPOR Bohumín
HC Studénka   3 : 4n
(1:0,0:2,2:1)
 info zde
20. st 21.12.16 17:30 HC Studénka HK Nový Jičín "B"
2 : 0
(1:0,1:0,0:0)
info zde
21. so 07.01.17 17:00 HC Rožnov p. R. HC Studénka  2 : 11
 (1:5,0:4,1:2)
 info zde
22. so 14.01.17 17:00 HK Krnov HC Studénka  4 : 3p
(0:1,1:1,2:1)
 info zde
23. st 18.01.17 17:30 HC Studénka TJ Horní Benešov    6 : 3
 (5:0,1:1,0:2)
 info zde
24. so 21.01.17 17:00 HC Orlová HC Studénka    3 : 5
(0:1,0:1,3:3)
 info zde
25. so 28.01.17 17:30 HC Studénka HC Wolves Č.Těšín    9 : 3
(3:0 3:2,3:1)
 info zde
26. st 01.02.17 17:30 HC Studénka HC BOSPOR Bohumín    6 : 5
 (4:2,1:2,1:1)
 info zde
27. ne 05.02.17 14:15 HK Nový Jičín "B" HC Studénka    0 : 9
(0:4,0:3,0:2)
 info zde
28. so 11.02.17 17:30 HC Studénka HC Rožnov p. R.    6 : 2
(1:0,3:0,2:2)
info zde
ČF1 so 18.02.17 17:30 HC Studénka HC Wolves Č. Těšín
 11 : 3
(4:1,5:1,2:1)
 info zde
ČF2 st 22.02.17 18:00 HC Wolves Č. Těšín HC Studénka    5 : 8
(1:4,2:1,2:3)
 info zde
SF1 st 01.03.17 18:30 HC BOSPOR Bohumín HC Studénka   2 : 1p
 (1:0,0:1,0:0)
 info zde
SF2 so 04.03.17 17:30 HC Studénka HC BOSPOR Bohumín 0 : 3
(0:2,0:0,0:1)
 info zde

 

 Pozn.:

  • Základní část - čtyřkolově každý s každým (28 utkání)
  • Play-off (ČF od 18.02.2017) hraje všech 8 týmů (1-8, 2-7, 3-6, 4-5), vždy na 2 vítězná utkání (ČF, SF a Finále).

    Čtvrtfinále:
    1. zápas 18.02.2017
    2. zápas 22.02.2017
    Případný 3. zápas 25.02.2017

    Semifinále:
    1. zápas 01.03.2017
    2. zápas 04.03.2017
    Případný 3. zápas 08.03.2017

    Finále:
    1. zápas 11.03.2017
    2. zápas 15.03.2017
    Případný 3. zápas 18.03.2017

#

HRÁČ V POLI

P

Z

G

A

B

+

-

+/-

TM

2

5

O

K

TH

#46

Sochorek Jan

U

32

25

21

46

63

36

27

18

9

0

0

0

0

#22

Tomášek Marek

U

29

20

26

46

59

28

31

38

14

0

1

0

0

#23

Čáň David

U

34

13

21

34

48

37

11

22

11

0

0

0

0

#24

Štubňa Tomáš

U

13

6

10

16

27

13

14

18

4

0

1

 0

0

#12

Pokorný Miroslav

U

36

17

35

52

74

39

35

22

6

0

1

0

0

#9

Štěpják Martin

U

29

23

19

42

70

36

34

4

2

0

0

0

0

#81

Martinčík Václav

U

35

8

21

29

49

37

12

20

10

0

0

0

0

 

Ertel Milan

U

5

0

2

2

4

5

-1

6

3

0

0

0

0

#72

Orszulik Petr

U

28

20

15

35

44

15

29

43

9

1

0

1

0

 

Kameníček Dalibor

U

3

1

0

0

3

3

0

0

0

0

0

0

0

#18

Daron Adam

U

10

1

2

3

4

4

0

2

1

0

0

0

0

#10

Tomášek Roman

U

12

2

5

7

9

8

1

10

5

0

0

0

0

#68

Sluštík Jan

U

19

16

20

36

44

16

28

22

6

0

1

0

0

#14

Bílek Lukáš

U

3

0

0

0

1

2

-1

2

1

0

0

0

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#3

Jedlička Jakub

O

36

2

10

12

59

36

23

22

12

0

0

0

0

#25

Gonos Patrik

O

9

1

4

5

17

10

7

6

3

0

0

0

0

#4

Bolek Ondřej

O

29

4

6

10

44

34

10

44

22

0

0

0

0

#91

Janečka Lukáš

O

32

10

10

20

42

31

11

18

9

0

0

 0

0

#28

Lyčka Ondřej

O

28

3

7

10

45

28

17

16

8

0

0

0

0

#7

Holanik Martin

O

34

1

10

11

34

29

5

30

15

0

 0

0

0

#2

Pelikán Dušan

O

27

3

8

11

47

28

19

12

6

0

0

0

0

#8

Novák Martin

O

29

12

17

29

62

38

24

44

22

0

0

0

0

#74

Trubka David

O

20

7

13

20

46

23

23

50

20

0

1

0

0

 

 

BRANKÁŘI

Z

MIN

STŘ

INK

ZÁS

PRŮ

ÚSP

SO

A

TM

#32

Baldík Jan

33

1822

1025

111

914

3,65

89,17%

1

2

2

#40

Smetana Lukáš

7

347

196

15

181

2,59

92,34%

0

0

2

 

Válek David

1

1

1

0

1

0,00

100%

0

0

0

 

 statistiky vygenerovány: 15.03.2018 / 19:10:00

Vysvětlivky sloupců

Brankáři

# - číslo dresu v posledním zápase (pro případ, že by se měnilo)
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
Min - počet odchytaných minut
Ink - počet inkasovaných gólů
Zás - počet zásahů
Prů - průměr gólů na zápas ( = inkasované góly/minuty/60 )
Úsp - úspěšnost zásahů ( = zásahy / střely )
SO - shut-outy, vychytané nuly
A - asistence
TM - trestné minuty

Hráči v poli

# - číslo dresu v posledním zápase (pro případ, že by se měnilo)
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
P - post (obránce nebo útočník)
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
G, A, B - góly, asistence, body

 

Strana 39 z 39

Podkategorie

AKTUALITY

Tréninky na ledě - ml.+st. žáci - srpen 2019:
12. 8.  16:45-17:45  MFH
13. 8.  18:45-19:45  Ostravar Aréna
14. 8.  16:15-17:15  Ostravar Aréna
19. 8.  18:45-19:45  MFH
21. 8.  17:45-18:45  MFH
23. 8.  18:45-19:45  Ostravar Aréna

LETNÍ PŘÍPRAVA MUŽI (KVĚTEN, ČERVEN)
Zahajovací trénink proběhne ve čtvrtek 9. 5. 2019 od 18.00 hodin na ZS. Další podrobnosti ZDE
LETNÍ PŘÍPRAVA MLADŠÍ+STARŠÍ ŽÁCI 
(KVĚTEN, ČERVEN)
Zahajovací trénink proběhne v pondělí 6. 5. 2019 od 16.30 hodin na hřišti u ZŠ TGM ve Studénce. Podrobnosti ZDE
 
 
 
 



Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Všechna práva vyhrazena.

Copyright © 2014 hc-studenka.cz