Na ledové ploše BOSPOR Arény v Bohumíně proběhne již tento prodloužený víkend 30.3.-1.4.2018 2.ročník hokejového turnaje IVAN CUP 2018. Letošní ročník je připraven pro kategorii hráčů mladší žáci s ročníkem narození 2006 a mladší. Přihlášenými týmy jsou domácí HC BOSPOR Bohumín, dále pak HC Studénka, HK Krnov mládež, HC Lvi Břeclav, SC Kolín, výběr hráčů Kunty Select a v neposlední řadě také MŠK Púchov ze Slovenska.

Aktuální stavy utkání a výsledky můžete v průběhu turnaje sledovat na www.onlajny.com/hokej

Výsledky jednotlivých utkání budou aktualizovány ZDE

Rozpis a plán zápasů

Pátek 30.3.2018

1.   12:00  HC BOSPOR Bohumín - HC Studénka

2.   13:20  HK Krnov mládež - MŠK Púchov

3.   14:40  HC Lvi Břeclav - Kunty Select

4.   16:00  SC Kolín - HC Studénka

5.   17:20  MŠK Púchov - HC BOSPOR Bohumín

 

Sobota 31.3.2018 

6.   08:00  HK Krnov mládež - HC Lvi Břeclav

7.   09:20  HC BOSPOR Bohumín - Kunty Select

8.   10:40  HC Lvi Břeclav - SC Kolín

9.   12:00  HC Studénka - MŠK Púchov

10. 13:20  HK Krnov mládež - HC BOSPOR Bohumín

11. 14:40  SC Kolín - Kunty Select

12. 16:00  HC Lvi Břeclav - HC Studénka

13. 17:20  Kunty Select - MŠK Púchov

 

Neděle 1.4.2018 

14. 08:00  HC BOSPOR Bohumín - SC Kolín

15. 09:20  HC Studénka - HK Krnov mládež

16. 10:40  MŠK Púchov - HC Lvi Břeclav

17. 12:00  SC Kolín - HK Krnov mládež

18. 13:20  Kunty Select - HC Studénka

19. 14:40  HC BOSPOR Bohumín - HC Lvi Břeclav

20. 16:00  MŠK Púchov - SC Kolín

21. 17:20  Kunty Select - HK Krnov mládež

 

 

Velikonoční hokejový turnaj mladších žáků IVAN CUP 2018 je za námi. Mladí hráči tři dny bojovali na ledě BOSPOR Arény o co nejlepší umístění a tady jsou výsledky jejich snažení...

 1. MŠK Púchov                       44:8   17b.

2. SC Kolín                             33:18  13b.

3. HC Lvi Břeclav                    27:27   9b.

4. HK Krnov mládež                23:25   9b.

5. Kunty Select                      20:29   8b.

6. HC BOSPOR Bohumín         12:20   7b.

7. HC Studénka                     12:44    0b

AKTUALITY

PROGRAM ZÁPASŮ

  Muži | středa 20.2. | 18:00 
HC STUDÉNKA
– 
HC BOSPOR BOHUMÍN
5:2


Muži | sobota 23.2. | 17:30 
HC STUDÉNKA
– 
TJ HORNÍ BENEŠOV
(1. zápas čtvrtfinále playoff,
hraje se v Bohumíně)


Mladší žáci | pondělí 18.2. | 15:00
HK NOVÝ JIČÍN
– 
HC STUDÉNKA
8:6


  Starší žáci | pondělí 18.2. | 17:00
HK NOVÝ JIČÍN
– 
HC BOSPOR BOHUMÍN
16:1


Mladší žáci | sobota 23.2. | 10:15
HC STUDÉNKA
– 
HK NOVÝ JIČÍN
(hraje se v Bohumíně)


  Starší žáci | sobota 23.2. | 12:15
HC BOSPOR BOHUMÍN
– 
HK NOVÝ JIČÍN



VÝSLEDKY ZÁPASŮ

 Muži | sobota 16.2. | 19:30 
HC ROŽNOV P. R.
– 
HC STUDÉNKA 

3:4


Mladší žáci | sobota 9.2. | 10:15
HC STUDÉNKA
– 
HC ČERNÍ VLCI
5:7


  Starší žáci | sobota 9.2. | 12:15
HC BOSPOR BOHUMÍN
– 
HC ČERNÍ VLCI 
2:10


 PLAYOFF 2019


Všechna práva vyhrazena.

Copyright © 2014 hc-studenka.cz