Hokejová sezona ještě ani neskončila a my pro vás pomalu ale jistě chystáme tu další. Do diáře si tak již teď můžete napsat následující dva termíny Týdnů hokeje. Oblíbená náborová akce se v sezoně 2019/2020 uskuteční 23. až 29. září a 20. až 26. ledna.

V rámci projektu Pojď hrát hokej se Týden hokeje uskutečnil již šestkrát a umožnil tak vyzkoušet si tento krásný sport téměř 25 000 dětem. Naposledy se do této náborové akce zapojilo rekordních 149 klubů a podobná účast se dá čekat i v následující sezoně. Nemusíte se tedy bát, že by se Týden hokeje nekonal nikde v blízkosti vašeho bydliště.

Termíny v sezoně 2018/2019:
Září: 23. – 29. 9. 2019
Leden: 20. – 26. 1. 2020

Týden hokeje je primárně určen dětem ve věku od čtyř do osmi let, zapojit se ale mohou po domluvě s pořadateli mladší i starší zájemci. Na všechny účastníky čeká zábavný program na ledě i mimo něj, který jim přiblíží, jaké je to být hokejistou nebo hokejistkou. Kromě her a zábavy se děti mohou těšit i na nové kamarády a dárky od projektu Pojď hrát hokej. V minulosti přišli dětem s prvními krůčky na ledě pomoct i hokejové osobnosti jako Jaromír Jágr, Milan Hnilička nebo například Vladimír Svačina.

Na své si přijdou i rodiče, pro které je připraven doprovodný program, během kterého jim zástupci klubu přiblíží, co všechno obnáší mít doma malého hokejistu a seznámí je i s dalšími projekty Českého hokeje, díky kterým je možné minimalizovat počáteční výdaje, například na výstroj, téměř na minimum.

Jednotlivé termíny Týdnů hokeje budou zveřejněny v sekci Týden hokeje. Nicméně již teď v této sekci naleznete podrobnější informace o náborové akci.

Kontakt:

LETNÍ PŘÍPRAVA MUŽI (KVĚTEN, ČERVEN)
Zahajovací trénink proběhne ve čtvrtek 9. 5. 2019 od 18.00 hodin na ZS. Další podrobnosti ZDE
LETNÍ PŘÍPRAVA MLADŠÍ+STARŠÍ ŽÁCI
(KVĚTEN, ČERVEN)
Zahajovací trénink proběhne v pondělí 6. 5. 2019 od 16.30 hodin na hřišti u ZŠ TGM ve Studénce. Podrobnosti ZDE

Průběh rekonstrukce zimního stadionu - FOTO

Nábor do hokejové přípravky HC Studénka 2019