preview

Pokud se chystáte navštívit Týden hokeje v Bruntále nebo ve Studénce, věnujte prosím pozor následující informaci. Právě v těchto dvou městech proběhne v září tzv. suchá varianta Týdne hokeje. Co to znamená? CELÁ ZPRÁVA ZDE

V podstatě pouze jediné. Nemusíte s sebou nosit brusle, rukavice ani helmu. Pro děti totiž bude připraven program mimo ledovou plochu, která v těchto městech nebude ještě k dispozici.

Děti ale rozhodně o nic nepřijdou. Spoustu zábavy si užijí i tak. Malí zájemci o lední hokej si vyzkouší například střelbu na branku, slalom mezi překážkami a další zábavné hry a disciplíny s ostatními dětmi, které jsou pravidelnou součástí pohybové přípravy začínajících hokejistů.

preview

Od 16:00 hodin bude pro děti připraven skákací hrad s prolézací části (kombinace skluzavky a opičí dráhy)

 

Program bude koncipován tak, aby se příchozí děti dozvěděly, jak zhruba probíhá hokejová příprava na suchu a případně si pak podobná cvičení, jaká pro ně budou připravena na Týdnu hokeje, mohly zkoušet i samy doma. Právě tato cvičení jsou pro malého hokejistu stejně důležitá jako samotné bruslení. Dítě tak rozvíjí svou motoriku a sportovní um, který může následně uplatnit nejenom v hokeji, ale i v dalších sportech.

Pro rodiče pak bude připraven stejný program jako všude jinde. Maminky a tátové se seznámí s ledním hokejem v daném klubu, s tím, co pro zdravý rozvoj dítěte přináší, a s jakými nároky je spojen, včetně možností jeho provozování v jednotlivých městech a regionech.

Přijďte v PÁTEK 27. 9. 2019 v 16:00 před zimní stadion Studénka na akci Týden hokeje

 Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (Český hokej), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete ZDE

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná pošesté po celé České republice a celkově už posedmé. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 25 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz  v sekci Týden hokeje.

Info, kontakty ZDE    

 

 

 

AKTUALITY

PROGRAM ZÁPASŮ

Muži 16.11.2019 17:00
HC STUDÉNKA

HC BOSPOR BOHUMÍN


Starší žáci 16.11.2019 12:00
HC STUDÉNKA

HK MD ŠUMPERK


Mladší žáci 16.11.2019 10:00
HC STUDÉNKA

HK MD ŠUMPERK 


 
 

Všechna práva vyhrazena.

Copyright © 2014 hc-studenka.cz