V pátek 27. září proběhla před zimním stadionem ve Studénce akce v rámci Týdne hokeje s názvem „Pojď hrát hokej“. Vzhledem k tomu, že zimní stadion je stále uzavřen, klub HC Studénka uspořádal tzv. suchou variantu, kde byl pro děti připraven skákací hrad s prolézací části (kombinace skluzavky a opičí dráhy) a budoucí hokejisti a hokejistky si také mohli vyzkoušet střelbu na hokejovou bránu.

Od 16:00 hodin probíhala registrace. Všichni děti byli odměněni sladkostmi a dárky, které poskytl náš klub a ČSLH. Navíc si každé dítě s sebou domů odnášelo hodnotný dárek v podobě krásného bílého a červeného reprezentačního dresu, na nějž si mohlo napsat i své jméno. Po registraci rodiče i děti dostali hokejovou instruktáž na videoprezentaci, kterou vedl šéftrenér mládeže našeho hokejového klubu Mojmír Kotas. Děti a rodiče se dozvěděli informace o klubu, jak ekonomicky nenáročný hokej na místní klubové úrovni je. V závěru videoprezentace byla představena hokejová výstroj, kterou začínající hráči při startu hokejové kariéry dostávají od klubu zapůjčenou zdarma. Na konec akce jsme si udělali společné foto.

Všichni se již nyní těšíme na ledovou plochu, kterou budeme mít k dispozici od 1. listopadu 2019 a pevně věříme, že většina příchozích dětí začne také pravidelně chodit do naší hokejové přípravky (dříve školy bruslení), která odstartuje ihned se začátkem provozu ledové plochy. Na závěr je nutno podotknout, že na na tuto akci dorazilo a celkem se zaregistrovalo 22 dětí, což je výborné číslo, vzhledem k tomu, že nemáme stále k dispozici ledovou plochu.

HC Studénka děkuje všem za výbornou účast, akce se vydařila a určitě nebyla poslední.

Kompletní fotogalerie ZDE

AKTUALITY

18. 7. 2020
Zahájení sezóny 2020-21
Provoz zimního stadionu začíná od 10. 8. 2020. Rozpis ledu ZDE


Přihlášená družstva do soutěží 2020-21:
Muži - Krajská liga mužů MS kraje
Starší žáci - Liga SŽ OL/MS kraje
Mladší žáci - Liga MŽ OL/MS kraje
3. třída - Minihokej MS kraje
2. třída - Minihokej MS kraje


#HokejDoma:
Trénuj jako hráči NHL


CORE:
 
https://youtu.be/99prmO3D1aw

Driblink: 

https://youtu.be/8SO2EJjvb78

Síla dolních končetin:
 https://youtu.be/LYL9JdnOrEI

Obratnost s tenisáky
https://youtu.be/9oMCHzWI-a4  


        

 

Všechna práva vyhrazena.

Copyright © 2014 hc-studenka.cz