V pátek 27. září proběhla před zimním stadionem ve Studénce akce v rámci Týdne hokeje s názvem „Pojď hrát hokej“. Vzhledem k tomu, že zimní stadion je stále uzavřen, klub HC Studénka uspořádal tzv. suchou variantu, kde byl pro děti připraven skákací hrad s prolézací části (kombinace skluzavky a opičí dráhy) a budoucí hokejisti a hokejistky si také mohli vyzkoušet střelbu na hokejovou bránu.

Od 16:00 hodin probíhala registrace. Všichni děti byli odměněni sladkostmi a dárky, které poskytl náš klub a ČSLH. Navíc si každé dítě s sebou domů odnášelo hodnotný dárek v podobě krásného bílého a červeného reprezentačního dresu, na nějž si mohlo napsat i své jméno. Po registraci rodiče i děti dostali hokejovou instruktáž na videoprezentaci, kterou vedl šéftrenér mládeže našeho hokejového klubu Mojmír Kotas. Děti a rodiče se dozvěděli informace o klubu, jak ekonomicky nenáročný hokej na místní klubové úrovni je. V závěru videoprezentace byla představena hokejová výstroj, kterou začínající hráči při startu hokejové kariéry dostávají od klubu zapůjčenou zdarma. Na konec akce jsme si udělali společné foto.

Všichni se již nyní těšíme na ledovou plochu, kterou budeme mít k dispozici od 1. listopadu 2019 a pevně věříme, že většina příchozích dětí začne také pravidelně chodit do naší hokejové přípravky (dříve školy bruslení), která odstartuje ihned se začátkem provozu ledové plochy. Na závěr je nutno podotknout, že na na tuto akci dorazilo a celkem se zaregistrovalo 22 dětí, což je výborné číslo, vzhledem k tomu, že nemáme stále k dispozici ledovou plochu.

HC Studénka děkuje všem za výbornou účast, akce se vydařila a určitě nebyla poslední.

Kompletní fotogalerie ZDE

UTKÁNÍ

Muži 19.10.2019 17:30

HK KRNOV
(hraje se v Bohumíně)

Starší žáci 20.10.2019 14:00
HC ZUBR PŘEROV

Mladší žáci 20.10.2019 12:00
HC ZUBR PŘEROV
 –

13.10.2019
Zahájení provozu ledové plochy ve Studénce začíná v pátek 01.11.2019
Rozpis ledu ZDE

12.10.2019
Hokejisté Studénky ještě v novém ročníku neztratili ani bod. Úspěšně zvládli i třetí kolo, v němž vyloupili Orlovou vysoko 9:4 a jsou novým lídrem soutěže!
HC Orlová - HC Studénka 4:9 (1:3, 1:3, 2:3)
Branky: 3 Sochorek, 2 Čáň, Janečka, Tatarčík, Martinčík, Sluštík.

FOTOGALERIE ZDE

Tréninky na ledě, ml.+st. žáci :
více ZDE

Tréninky na ledě, A mužstvo :
více ZDE

rozpis ledu O-Vítkovice ZDE