preview

Dne 25. 1. 2020 od 10:00 hodin pořádal hokejový klub HC Studénka ve spolupráci s ČSLH náborovou akci „Pojď hrát hokej“. Celá akce začala přivítáním malých dětí a rodičů, kteří poprvé zavítali na zimní stadion ve Studénce. Rodiče následně vyplnili zápisy do projektu Pojď hrát hokej a děti ihned dostaly dárky v podobě reprezentačního dresu s logem akce, náramek a drobné sladkosti. Spousta dětí využila možnost a na svůj první hokejový dres si okamžitě na záda napsala s pomocí rodičů své jméno. V dresech se pak spokojeně "proháněly" po ledě.

Na ledové ploše vše probíhalo formou zábavy a legrace a z ledové plochy byl slyšet dětský smích, což byla odměna pro všechny, kteří se na této náborové akci podíleli. Na závěr celé akce pak přišlo společné focení.

Děti předškolního a částečně i školního věku tak dostaly možnost užít si svůj premiérový kontakt s hokejem. Do bruslí a replik reprezentačního dresu se obléklo dohromady 37 kluků a holek!!!

"Průběh celé akce mě potěšil. Mockrát děkuji všem, kteří ji organizovali nebo se na ní jakkoliv podíleli. Naší dlouhodobou prioritou zůstává spokojenost dětí a jejich radost z hokeje. Uvidíme, kolik se jich na zimní stadion vrátí, to bude ta nejlepší zpětná vazba,“ konstatoval hlavní organizátor propagace hokeje ve Studénce Mojmír Kotas, u něhož se každý zájemce o hokej může hlásit kdykoliv během sezóny na telefonním čísle 608 220 227.

Kompletní fotogalerie z akce ZDE

AKTUALITY

20.5.2020

Výroční členská schůze HC Studénka se uskuteční ve čtvrtek 4. 6. 2020 od 18:00 hodin v klubovně na zimním stadionu.
Informace zde


18. 5. 2020
LETNÍ PŘÍPRAVA 2020  

Informace pro PŘÍPRAVKU zde
Informace pro MŽ+SŽ zde


 8. 5. 2020  
UVOLNĚNÍ VLÁDNÍCH OPATŘENÍ V OBLASTI SPORTU K 11. 5. 2020

Česká unie sportu zveřejnila výklad usnesení vlády České republiky č. 490 a 493, platných od 11. května 2020 rovněž pro oblast tělovýchovy a sportu. Shrnuje základní pravidla pro organizovanou sportovní činnost, provozovanou na amatérské i profesionální úrovni. Bližší i
nformace zde


#HokejDoma:
Trénuj jako hráči NHL


CORE:
 
https://youtu.be/99prmO3D1aw

Driblink: 

https://youtu.be/8SO2EJjvb78

Síla dolních končetin:
 https://youtu.be/LYL9JdnOrEI

Obratnost s tenisáky
https://youtu.be/9oMCHzWI-a4


          

 

Všechna práva vyhrazena.

Copyright © 2014 hc-studenka.cz