S ohledem na vyhlášení nouzového stavu jsou s okamžitou platností zrušeny všechny zápasy i tréninky žákovských, mládežnických týmů a rovněž tréninky A týmu HC Studénka. Zimní stadion Studénka se uzavírá pro veřejnost s platností od 13. března 2020 od 06:00 hod. Provoz zimního stadionu dneškem pro letošní sezonu končí a led se rozpustí. Žádná soutěž se již nebude dohrávat.

Klub HC Studénka touto cestou děkuje všem fanouškům za přízeň po celou sezonu, partnerům, hráčům i členům realizačních týmů za přízeň a práci v celé sezoně.

12. 3. 2020

Vláda ČR dnes vyhlásila nouzový stav v zemi z důvodu obav z dalšího šíření nového typu Coronaviru. Výkonný výbor ČSLH reagoval tím, že všechny jím řízené mládežnické soutěže – juniorské, mládežnické i žákovské – jsou s okamžitou platností ukončeny. Vyjádřil politování nad tím, že přijaté kroky poznamenají závěrečnou část soutěží, které jsou pro kluby, hráče i fanoušky vyvrcholením celoroční práce a sezóny. Jednoznačnou prioritou je ovšem ochrana zdraví všech účastníků utkání, zvlášť v případě nezletilých osob.

HC Studénka s okamžitou platností ruší všechny tréninky až do konce sezóny.

Letní příprava začne dle plánu:

- pro ročníky 2006 - 2014 v pondělí 4. 5. 2020

- pro ročníky 2015 a mladší v pondělí 11. 5. 2020