Výkonný výbor Českého hokeje se zabýval hokejovými soutěžemi, které jsou kvůli nouzovému stavu a souvisejícím opatřením s výjimkou Tipsport extraligy a Chance ligy dlouhodobě přerušeny, přičemž není jasné, kdy budou moci pokračovat. Řada mužstev z nižších a mládežnických soutěží tak zatím sehrála v letošní mistrovské sezóně pouze několik utkání.

Výkonný výbor pověřil v této souvislosti prezidenta ČSLH Tomáše Krále, aby v případě, kdy bude jasné, že v základní části není možné sehrát v souladu s rozpisem alespoň polovinu utkání, rozhodl o ukončení soutěže. Klubům nabídne ČSLH v takovém případě jiný zápasový program.

Výkonný výbor Českého hokeje apeluje na majitele a provozovatele zimních stadiónů, aby v zájmu zdravého vývoje a sportování dětí a mládeže ledové plochy nerozpouštěli a udržovali stadióny v provozu pro tréninkovou a další činnost mládežnických a amatérských družstev, která bude zahájena, jakmile to opatření vlády a ministerstva zdravotnictví umožní.

Pravidelné tréninky hokejové přípravky
Úterý a čtvrtek: 18:00 -19:00 hodin