Výkonný výbor ČSLH jednomyslně schválil novou strukturu žákovských soutěží, kterou v hlasování podpořily více než dvě třetiny klubů. Podle ní bude kategorie mladších žáků zahrnovat 5. a 6. třídu, kategorie starších žáků 7. a 8. třídu a samostatnou kategorii vytvoří hráči 9. tříd.

V kategoriích mladších a starších žáků budou moci kluby podle počtu registrovaných hráčů přihlásit do soutěže smíšená dvouročníková družstva nebo družstva složená z hráčů stejného ročníku.

Vzhledem k dopadům pandemie (neznámé počty hráčů, kteří budou po obnovení soutěží pokračovat, věkový a výkonnostní skok pro ročníky, které sehrály v letošní sezóně pouze několik utkání…) výkonný výbor ČSLH současně rozhodl, že nová struktura žákovských soutěží vstoupí v platnost od sezóny 2022/23. V sezóně 2021/22 se bude hrát podle stávajícího modelu s tím, že k dílčím úpravám dojde v předepsaných soupiskách a v nadstavbových částech soutěží.

Pravidelné tréninky hokejové přípravky
Úterý a čtvrtek: 18:00 -19:00 hodin