MŠMT Karmelitská 529/5, 118 12 Praha 1 - Malá Strana, ROZHODNUTÍ č. 502097_2B_4554 o poskytnutí dotace ze státního rozpočtu České republiky na rok 2019:

Název projektu:                            Sportujeme ve Studénce v roce 2019 - hokej nás baví!

Výše poskytnuté dotace:              416 700 Kč

Dotace  je určená na podporu sportovních klubů, tělovýchovných a tělocvičných jednot při pravidelné všeobecné, sportovní, organizační a obsahové činnosti. Jedná se o zabezpečení sportovní, pohybové, tělovýchovné činnosti dětí a mládeže.

HC Studénka z.s. tímto děkuje MŠMT za finanční podporu.

12. 3. 2020

Vláda ČR dnes vyhlásila nouzový stav v zemi z důvodu obav z dalšího šíření nového typu Coronaviru. Výkonný výbor ČSLH reagoval tím, že všechny jím řízené mládežnické soutěže – juniorské, mládežnické i žákovské – jsou s okamžitou platností ukončeny. Vyjádřil politování nad tím, že přijaté kroky poznamenají závěrečnou část soutěží, které jsou pro kluby, hráče i fanoušky vyvrcholením celoroční práce a sezóny. Jednoznačnou prioritou je ovšem ochrana zdraví všech účastníků utkání, zvlášť v případě nezletilých osob.

HC Studénka s okamžitou platností ruší všechny tréninky až do konce sezóny.

Letní příprava začne dle plánu:

- pro ročníky 2006 - 2014 v pondělí 4. 5. 2020

- pro ročníky 2015 a mladší v pondělí 11. 5. 2020