Vážení sportovní přátelé,

do nové sezóny 2015/2016 vstupuje HC Studénka s několika změnami. Tou zásadní jak jsme již informovali je nejdříve nové vedení klubu, které bylo zvoleno dne  13.5.2015 na VČS a je pětičlenné. Prezidentem klubu se stal Martin TOMÁŠEK, bývalý a dlouholetý hráč extraligových Vítkovic, jednatelem klubu Radek POBOŘIL, sportovním manažerem Ing. Jiří FRAIS a členy V. výboru  Bc. Radim ŽALOUDEK a Miroslav POKORNÝ.

Zvolena rovněž byla i nová Kontrolní komise (KK) v tomto složení: Oldřich LIPNICKÝ - předseda, Milan Bobák a Petr Brovjak - členové KK.

Co se týče obsazení realizačních týmů, tak jako v loňské sezóně povede A mužstvo Miroslav Pokorný, hrajícího asistenta bude vykonávat Martin Holanik. Vedoucími družstvy jsou pánové Milan Bobák a Petr Brovjak.

Změna nenastala ani u starších žáků. Tým povede trenérské duo Oldřich Lipnický a Vlastimil Kučera, který je rovněž vedoucím družstva.  K výraznější změně došlo u družstva mladších žáků, které povede Martin Tomášek, vypomáhat mu bude Marcel Kuděla. Vedoucím družstva je Jiří Frais.

2. a 3. třídu povede trenérské duo Miroslav Kovář a Petr Brovjak, vedoucím družstva Michal Tomášek.

Obsazení realizačních týmů pro sezónu 2015/2016:

Družstvo/tým Hlavní trenér Asistent trenéra Vedoucí družstva
MUŽI Miroslav Pokorný Martin Holanik Milan Bobák, Petr Brovjak
STARŠÍ ŽÁCI Oldřich Lipnický Vlastimil Kučera Vlastimil Kučera
MLADŠÍ ŽÁCI Martin Tomášek Marcel Kuděla Jiří Frais
3. TŘÍDA Miroslav Kovář Petr Brovjak Michal Tomášek
2. TŘÍDA Petr Brovjak Miroslav Kovář Michal Tomášek
Škola bruslení Milan Bobák

Přihlášená družstva do jednotlivých soutěží pro sezónu 2015/2016:

Družstvo Do soutěže
Hrací den doma Řídící orgán