Na následujících řádcích přinášíme důležité informace pro všechny fanoušky, kteří se chystají na domácí utkání HC Studénka s platností od 9. září 2020.

Všechna opatření, která klub HC Studénka aplikuje, vychází z nařízení a doporučení Ministerstva zdravotnictví ČR a Českého hokeje. Žádáme tímto všechny diváky o dodržování a pochopení všech níže uvedených pokynů.

NAŘÍZENÁ BEZPEČNOSTNÍCH OPATŘENÍ

·        ve vnitřních prostorech i nadále platí povinnost nošení roušek (vyjma dětí ve věku do 2 let). Z aktuálních hygienických opatření, se kterými klub nic neudělá, vyplývá, že všichni návštěvníci zápasu musí mít po celou dobu ochranu úst a nosu. Samozřejmě pokud se potřebujete občerstvit, roušku si můžete sundat.

·        u vstupu do areny a toalet budou umístěné nádoby s dezinfekcí. Prosíme o dodržování základní hygieny!

·        ruší se povinnost dodržovat rozestup jedné sedačky a jedné řady

UPOZORŇUJEME, ŽE ROUŠKU JE NUTNÉ MÍT NASAZENOU PŘED VSTUPEM DO ARENY!

Oficiální dokument najdete na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví České republiky.

klikni zde