Regionální liga juniorů: 12 skupin místo 10, postup tentokrát pro dva
Mládež

Teprve před koncem září se do bojů pustí také mladí hokejisté v regionálních ligách, tedy nejnižších patrech soutěží. Regionální ligy juniorů se v nadcházejícím ročníku bude účastnit 68 celků
Zveřejněno: 03.09.2023, Autor: Redakce
Informace o zahájení provozu zimního stadionu
Novinky z klubu

Zahájení provozu zimního stadionu ve Studénce pro sezónu 2023-2024 je plánováno na 4.9.2023.
Zveřejněno: 09.08.2023, Autor: Redakce
Letní hokejový kemp
Mládež

Připravili jsme pro naše hokejisty a sportovce letní hokejový kemp v rámci nastartování a přípravy na novou sezónu.
Zveřejněno: 11.07.2023, Autor: Redakce
HC Studénka představila realizační týmy pro sezónu 2023/2024

Před novou sezónou 2023/2024 přinášíme složení realizačních a trenérských týmů. Aktuální složení týmů u jednotlivých kategorií naleznete v článku.
Zveřejněno: 10.07.2023, Autor: Redakce
Hokejový víkend 3. + 4. třídy na Setině
Mládež

V posledním červnovém víkendu skupina 3.+4. tříd uspořádala víkend na Setině pro malé hráče HC Studénka a jejich rodiče.
Zveřejněno: 30.06.2023, Autor: Redakce
Soustředění mladších žáků
Mládež

Třetí červnový víkend proběhlo tradiční soustředění našich mladších žáků s rodiči v krásném prostředí Oderských vrchů.
V krajské lize mužů 2023-24 bude startovat opět 10 týmů

Systém soutěže se nezměnil - v krajské lize mužů 2023-24 bude startovat opět 10 týmů.
Zveřejněno: 29.06.2023, Autor: Redakce
Regionální liga juniorů 2023-24 - rozdělení týmů do skupin

V článku přinášíme rozdělení týmů v soutěži KLJ 2023/2024 (Zlínský + Moravskoslezský kraj)
Zveřejněno: 22.06.2023, Autor: Redakce
Liga mladších žáků "B" 2023-24 - rozdělení týmů do skupin

V článku přinášíme rozdělení týmů v LMŽ "B" (Moravskoslezský kraj)
Představení nového šéftrenéra mládeže HC Studénka

V rámci blížící se nadcházející sezóny všech věkových kategorií dochází v klubu k jedné zásadní změně a tou je posílení trenérského týmu o Michala Nevrklu, který do klubu přichází z nedaleké Kopřivnice.
Zveřejněno: 05.06.2023, Autor: Redakce
Přihlášené týmy pro sezónu 2023/2024

Zveřejněno: 02.06.2023, Autor: Redakce
Ve středu 7.6.2023 dorazí Vladimír Svačina s pohárem pro vítěze Tipsport extraligy!
Mládež

Akce se koná ve středu 7.6. od 15 hodin na přírodním koupališti ve Studénce. Pro děti bude připravena cukrová vata zdarma.
Zveřejněno: 01.06.2023, Autor: Redakce
V druhém květnovém týdnu zahájí mládež letní přípravu
Mládež

Zveřejněno: 03.05.2023, Autor: Redakce
Zahájení letní přípravy - junioři
Mládež

Jako první zahajují letní přípravu junioři. Začínáme v úterý 2.5. od 17.00 hodin.
Zveřejněno: 02.05.2023, Autor: Redakce
Příspěvky HC 2023/2024
klub

Zveřejněno: 01.05.2023, Autor: Redakce
2.ČF: HBE-STU 6:0 - Velké zklamání. A-týmu předčasně skončila sezóna už ve čtvrtfinále

Výbuch. Velké zklamání panuje po středečním večeru ve Studénce. Hokejisté Studénky prohráli i druhé čtvrtfinále, na ledě Horní Benešova nevstřelili ani branku a vysoko prohráli 0:6.
Zveřejněno: 23.02.2023, Autor: Redakce
1.ČF: STU-HBE 5:6P - Studénka ztratila úvodní čtvrtfinálový duel v prodloužení

Přestože Studénka tříbrankové manko smazala, v prodloužení byl šťastnější soupeř. První mečbol bude Studénka odvracet ve středu 22. února, kdy je od 18:00 na programu druhý zápas, který se hraje v Horním Benešově.
Zveřejněno: 18.02.2023, Autor: Redakce
STU-ROŽ 5:4 - Základní část končíme výhrou nad Rožnovem p. R.

Základní část Krajské hokejové ligy jsme zakončili domácím vítězstvím nad Rožnovem p. R.
Zveřejněno: 12.02.2023, Autor: Redakce
BOH-STU 4:6 - Studénka dovezla z Bohumína tři body a skončí po základní části na 2. místě!

1:0, 1:3, 4:3 a nakonec 4:6. Šest gólů v síti Bohumína, šest různých střelců. Takový bláznivý byl průběh sobotního utkání na ledě bohumínského Bosporu. Hokejisté Studénky ho ale nakonec zvládli i díky povedené poslední třetině, ve které vstřelili tři branky Vítězství 6:4 zajistilo konečné druhé místo po základní části. Soupeřem hokejistů Studénky ve čtvrtfinále bude TJ Horní Benešov nebo HK Krnov.
Zveřejněno: 05.02.2023, Autor: Redakce
STU-FMB 3:1 - Studénka ve vypjatém utkání porazila Frýdek-Místek

Ve vypjatém utkání proti Frýdku-Místku B bereme tři body za výhru 3:1. V zápase bylo uděleno neskutečných 169 trestných minut!
Zveřejněno: 29.01.2023, Autor: Redakce
1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-140 | 141-160 | Vše