Play off – Krajská liga mužů  Moravskoslezský kraj

sezóna 2019/2020

 

                   čtvrtfinále

 

        semifinále

 

                        finále

 

22.2.

26.2.

29.2.

             

1 Studénka     

  3:1  1:3  5:2              

8 Orlová

             
           

4.3.

7.3.

     

2 Nový Jičín 

 4:5p  2:5     -   Studénka  1:5 3:6    

 

7 Český Těšín

  Český Těšín   Fr.-Místek  zrušeno
                 
Český Těšín

3 Bohumín

  5:0  1:4 4:3    Bohumín 3:4 3:7      

6 Karviná

  Fr.-Místek      
                     
4 Fr.-Místek   1:3  5:1  3:2n              

5 Krnov

             

 

Utkání 2. části „Play-off“,  se hrají do rozhodnutí dle čl. 404 SDŘ s tím, že není-li určen vítěz utkání v základní hrací době, hraje se bezprostředně po tříminutové přestávce bez úpravy hrací plochy desetiminutové prodloužení. Obě družstva nastupují s jedním brankářem a čtyřmi hráči v poli, družstva si před prodloužením nemění strany. Pro prodloužení platí zvláštní pravidla dle čl. 405 SDŘ. Nepadne-li branka v prodloužení, následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání dle čl. 407 SDŘ. 


V Play-off mohou za zúčastněné kluby nastoupit pouze hráči, kteří za příslušný klub odehráli minimálně 50% utkání v soutěži s tím, že se sčítá počet startů za všechna družstva v daném klubu. U brankáře se do tohoto počtu utkání započítávají i ta utkání, ve kterých byl uveden v zápise o utkání, aniž by zasáhl do hry. Podmínku 50 %  odehraných utkání za příslušný klub nemusí splnit ten hráč, který získal oprávnění hrát za klub do 15. 12. 2019 a v následujícím období nesehrál žádné soutěžní utkání za jiný klub. 

Technické normy:
1.    Družstvo KLM  MSKS je pro utkání KLM  MSKS povinno nastoupit ve stanoveném počtu hráčů dle čl. 318, SDŘ, tj.: 
a) minimálně 1, maximálně 2 brankáři a b) minimálně 10, maximálně 20 hráčů do pole. 


2.    V utkání KLM  MSKS mohou za družstvo nastoupit maximálně 3 cizinci. 


3.    Domácí družstvo nastupuje k utkání ve světlých dresech, družstvo hostující v dresech tmavých.


4.    Pořádající klub je v souladu s vnitřní směrnicí ČSLH č. 99 ze dne 3. 4. 2018 povinen zajistit při utkání přítomnost lékaře. 


5.    Pořádající klub je povinen po utkání zajistit oboustrannou kopii zápisu o utkání pro hostující družstvo, případně delegáta utkání.    


6.   Pro start v kvalifikaci musí být odehráno (hráč) 50% utkání v základní části. Podmínkou 50% odehraných utkání za příslušný klub nemusí splnit ten hráč, který získal oprávnění hrát za klub do 15. 12. 2019 a v následujícím období nesehrál žádné soutěžní utkání za jiný klub. U brankáře se do tohoto počtu utkání započítávají i ta utkání, ve kterých byl uveden v zápise o utkání, i když do hry nezasáhl.


7.    Hostování mezi soutěžemi (střídavý start) se povoluje v souladu se  SDŘ ČSLH tj. hráčům, kteří v roce, v němž začala příslušná sezóny, dovršili či dovrší 22 rok věku a mladším neomezeně, minimálně však na dobu 30 dnů. Hráč musí být v zápise označen písmenem S. Hráčům starším 22 let se střídavý start nepovoluje. Z rozhodnutím KVV MSK ČSLH se povoluje 5 ti hráčům střídavý start ELJ do KLM, minimálně však na dobu 30 dnů. Hráč z ELJ, který nastoupí do kvalifikace za KLM, musí mít odehráno 50% utkání v základní části soutěže. Počet hráčů pro kvalifikaci je omezen na 5. Pokud hráč nenastoupí do kvalifikace, může hrát v soutěží KLM neomezeně. 


8.    Evidence trestů dle čl. 529, odst. 1 SDŘ


9.    Protesty k danému utkání budou řešeny pouze s doloženým videozáznamem (pokud nebude na utkání delegát).

AKTUALITY   

Všechna práva vyhrazena.

Copyright © 2014 hc-studenka.cz