A-Tým

 Kolo   Datum  Začátek Domácí Hosté Výsledek Třetiny  Info
2. so 28.9.19 17:30 Bohumín Studénka  0:14  0:4,0:5,0:5 Detail zápasu
3. so 5.10.19 17:30 Studénka Rožnov 8:4 2:1,3:0,3:3 Detail zápasu
4. so 12.10.19 17:00 Orlová Studénka 4:9 1:3,1:3,2:3 Detail zápasu
5. so 19.10.19 17:30 Studénka Krnov 2:3 0:0,1:0,1:3  Detail zápasu
6. so 26.10.19 15:00 Karviná Studénka 4:7 1:3,2:4,1:0 Detail zápasu
7. po 28.10.19 14:30 Nový Jičín B Studénka 1:2 0:0,1:1,0:1  Detail zápasu
8. so 2.11.19 17:00 Horní Benešov Studénka  2:7  1:1,0:3,1:3  Detail zápasu 
9. st 6.11.19  18:00  Český Těšín Studénka 6:4 1:1,3:2,2:1 Detail zápasu
10. so 9.11.19 17:00 Frýdek-Místek B Studénka 1:4 1:1,0:1,1:2 Detail zápasu
11. so 16.11.19   17:00  Studénka Bohumín  9:7  2:3,3:2,4:2  Detail zápasu
12.  so 23.11.19  17:00 Rožnov Studénka     2:6 0:1,2:2,0:3  Detail zápasu
1. st 27.11.19 18:00 Studénka Frýdek-Místek B 4:2 0:1,1:0,3:1  Detail zápasu
13. so 30.11.19 17:00 Studénka Orlová  9:3  1:0,4:2, 4:1  Detail zápasu
14. so 7.12.19 17:00 Krnov Studénka 3:6 2:1,1:2,0:3  Detail zápasu
15. st 11.12.19  18:00  Studénka Karviná 5:3 1:0, 2:2,2:1  Detail zápasu
16. so 14.12.19 17:00 Studénka Nový Jičín B 1:3 0:0,0:1,1:2  Detail zápasu
17. so 21.12.19 17:00 Studénka Horní Benešov 5:0 2:0,2:0,1:0 Detail zápasu
19. so 04.01.20 17:00 Studénka Frýdek-Místek B 5:1 1:0,2:0,2:1 Detail zápasu
18. st 08.01.20 18:00 Studénka Český Těšín 5:3 1:1,2:0,2:2 Detail zápasu 
20. so 11.01.20 17:30 Bohumín Studénka 5:1 3:0,2:0,0:1  Detail zápasu
21. st 15.01.20 18:00 Studénka Rožnov 6:0 3:0,1:0,2:0 Detail zápasu
22. so 18.01.20  17:00  Orlová Studénka  2:4  0:1,1:2,1:1  Detail zápasu
23. st 22.01.20 18:00 Studénka Krnov  6:4  0:1,4:1,2:2  Detail zápasu
24. so 01.02.20 15:00 Karviná Studénka 4:6 2:3,1:1,1:2  Detail zápasu
25. so 08.02.20 17:00 Studénka Nový Jičín B  8:6  4:2,2:4,2:0  Detail zápasu
26. st 12.02.20 18:00 Studénka Horní Benešov   10:4 0:1,4:2,6:1  Detail zápasu
27. pá 14.02.20 19:00 Český Těšín Studénka 3:2p 1:1,0:1,1:0  Detail zápasu
ČF1 so 22.02.20 17:00 Studénka Orlová 3:1 1:0,0:0,2:1  Detail zápasu
ČF2 st 26.02.20 18:00 Orlová Studénka 3:1 0:1,1:0,2:0  Detail zápasu
ČF3 so 29.02.20 17:00 Studénka Orlová 5:2 3:1,2:0,0:1  Detail zápasu
SF1 st 04.03.20 18:00 Studénka Český Těšín 1:5 1:1,0:2,0:2 Detail zápasu
SF2 so 07.03.20 17:00 Český Těšín Studénka 6:3 1:0,1:1,4:2 Detail zápasu

SEZÓNY 
2018/2019
2017/2018 

2016/2017
2015/2016                                

                                   

 Technické normy KLM 2019/2020 více ZDE

 

                             PLAY-OFF 2020:     

  • Play-off hraje  8 týmů (1-8, 2-7, 3-6, 4-5), 

    Čtvrtfinále: (hraje se na 2 vítězné zápasy)
    1. zápas 22.02.2020
    2. zápas 26.02.2020
    3. zápas 29.02.2020

    Semifinále: (hraje se na 2 vítězné zápasy)
    1. zápas 04.03.2020
    2. zápas 07.03.2020
    3. zápas 11.03.2020

    Finále: (hraje se na 3 vítězné zápasy)
    1. zápas 14.03.2020
    2. zápas 16.03.2020
    3. zápas 18.03.2020
    4. zápas 20.03.2020
    5. zápas 22.03.2020

 

Číst dál...

Číst dál...

previewSmutná zpráva

S bolestí a hlubokým zármutkem oznamujeme všem sportovním příznivcům, že nás dne 23. 5. 2019 po těžké nemoci opustil ve věku 73 let pan Jiří Frais, dlouholetý hráč, rozhodčí ČSLH, funkcionář, trenér, hokejový pamětník a velký přítel studéneckého hokeje.

Číst dál...

Číst dál...

Strana 7 z 46

Podkategorie

AKTUALITY

preview
klikni zde



      


 

Všechna práva vyhrazena.

Copyright © 2014 hc-studenka.cz