Letní hokejový kemp
Zveřejněno: 11.07.2023, Autor: Redakce

Připravili jsme pro naše hokejisty a sportovce letní hokejový kemp v rámci nastartování a přípravy na novou sezónu. Pod vedením trenérů HC Studénka Michala Nevrkly, Filipa Jánošíka a dalších trenérů zaměřených na individuální dovednosti jsme pro mladé lišáky připravili skvělý program.

MÍSTO KEMPU:
Zimní stadion Kopřivnice (Masarykovo náměstí 540/3, 74221 Kopřivnice)

TERMÍN:
14. 8. – 18. 8. 2023

ČAS:
Sraz denně 6:45 hod. na ZS v Kopřivnici, vyzvednutí hráčů 15:15 – 15:45 hod.

CENA:
4.000 Kč

KATEGORIE:
Hráči a brankáři ročníku 2012+2013 (mladší žáci), hráči a brankáři ročníku 2014+2015 (3. + 4. třída)

V CENĚ:
Každodenní dvoufázové tréninky na ledě a na suchu, oběd, svačinky, pitný režim.

S SEBOU:
Kompletní hokejovou výzbroj, vhodné sportovní oblečení do tělocvičny a na venkovní hřiště, láhev na pití, švihadlo, kopii kartičky zdravotní pojišťovny.

ZAMĚŘENÍ KEMPU:
Kemp je zaměřen na zdokonalování všech hokejových činností. Klade se důraz na kvalitu a intenzitu různých cvičení v malých skupinkách. Individuální přístup trenérů s přihlédnutím k věku a dovednostní úrovni dětí. Příprava mimo led obsahuje kompenzační cvičení i jiné pohybové aktivity. Vše zábavnou formou.

PŘIHLÁŠKY:
Nejpozději do 23. 7. 2023   mailem na hc.studenka@seznam.cz
Pro přihlášení je nutné uvést jméno hráče, ročník narození, jméno rodiče a telefonní kontakt na něj. Ještě je potřeba prohlášení o bezinfekčnosti dítěte. Formulář budou trenéři vybírat na začátku kempu.

PLATBA:
Na účet HC Studénka: 5201301734/0600 nejpozději do 31. 7. 2023. Do poznámky uvést: jméno hráče a ročník narození.
Podrobný program kempu bude upřesněn na webových stránkách HC Studénka nebo na společné WhatsAppové skupině 14 dní před zahájením.

INFORMACE:
Do zahájení kempu budeme s vámi v kontaktu a všechny novinky vám budeme průběžně zasílat. V případě nenaplnění kapacity kempu hráčů HC Studénka, je možnost přihlášení hráčů i z jiných hokejových klubů. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.  Budeme se na vás těšit.

Za celý realizační tým:

Michal Nevrkla    TM: (+420) 604 513 983  EM: majkl.nevrkla@centrum.cz