JUNIORKA: STU–FM 3:1 – Vyrovnané utkání rozhodla Studénka minutu před koncem
Zveřejněno: 16.12.2023, Autor: Redakce

Juniorka v páteční předehrávce 17. kola Regionální ligy před skvělými fanoušky porazila v důležitém utkání na domácím ledě Frýdek Místek 3:1. Vyrovnané utkání rozhodl minutu před koncem Dominik Konečný. Studénka tak odskočila svému soupeři na rozdíl jedenácti bodů, v tabulce Moravskoslezské skupiny patří Studénce výborná druhá příčka a šance na postup do nadstavbové skupiny je tak velmi vysoká. (Do nadstavbových skupin postupují vždy dva nejlepší týmy). Tabulku RLJ sk. 11 najdete ZDE
Příští zápas se odehraje na ledě Nového Jičína, rok 2023 zakončí juniorka v pátek 22. prosince. Utkání startuje v 19 hodin.

HC STUDÉNKA – HC FRÝDEK MÍSTEK  3:1  (0:0, 1:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 34. Žaloudek (Holaň), 59. Konečný (Brovják, Foltýn), 60. Murin (Kovář, Žaloudek) – 37. Pniok.
Vyloučení: 2:1 Bez využití  Střely na branku: 31:29  Rozhodčí: Onderka – Frais, Šimíček. Diváci: 145. Průběh zápasu: 1:0, 1:1, 3:1.

HC Studénka: Juříček (Chylík) – Dedek, Kalvoda, Kovář, Staněk, Pelikán – Subik, Tomášek, Brovják, Hudec, Murin, Holaň, Foltýn, Žaloudek, Konečný, Pross.

HC Frýdek-Místek: Tokarzewski – Janota, Matušík, Šenkyřik, Vaněčková, Jurček, Gebauer – Horák, Jarolím, Váňa, Szmek,Pavlík, Krauss, Szturcek, Ščerba, Pniok, Deseyve, Papaj, Benek.