SEZÓNA 2017/2018 - PŘIŠLI

Jméno Pozice Z klubu
Typ

Horyl Martin

brankář

HC Frýdek-Místek

obnovené hostování do 30.04.2018

Smetana Lukáš

brankář

HC Frýdek-Místek

hostování do 30.04.2018

 Lyčka Ondřej

obránce

 HC Vítkovice RIDERA

 obnovené hostování do 30.04.2018

 Bolek Ondřej

obránce

HC Vítkovice RIDERA

obnovené hostování do 30.04.2018

 Pokorný Miroslav

 útočník

HC Kopřivnice

 obnovené hostování do 30.04.2020

Tomášek Marek

 útočník

HK Nový Jičín

obnovené hostování do 30.04.2020

Novák Martin

obránce

HC Frýdek-Místek

obnovené hostování do 30.04.2018

Pelikán Dušan

 obránce

HK Nový Jičín

 obnovené hostování do 30.04.2018

Štěpják Martin

útočník

HK Nový Jičín

obnovené hostování do 30.04.2018

Jedlička Jakub

obránce

HC Kopřivnice

obnovené hostování do 30.04.2020

Martinčík Václav

útočník

HK Nový Jičín

obnovené hostování do 30.04.2018

 Gonos Patrik obránce HC Kopřivnice hostování do 30.04.2018
Daron Adam útočník HK Nový Jičín hostování do 30.04.2018
Trubka David obránce TJ Horní Benešov hostování do 30.04.2018
Sluštík Jan útočník HC Frýdek-Místek hostování do 30.04.2018

SEZÓNA 2017/2018 - ODEŠLI

Jméno Pozice Do klubu
Typ
Vašíček Radim brankář HC Buldoci Neratovice ukončení hostování
Jašek Radek  obránce  ? ukončení hostování
Vacula Petr útočník HC Frýdek-Místek ukončení hostování
Sluštík Jan útočník HC Frýdek-Místek ukončení hostování
Mičulka Tomáš útočník HC Frýdek-Místek ukončení hostování
Kameníček Dalibor útočník HK Nový Jičín "B" ukončené hostování
 Ertel Milan útočník HK Nový Jičín "B" hostování do 30.04.2018

 

AKTUALITY

Utkání 5.+7. třídy s M. Silesií ODLOŽENO
Nedělní utkání (18.2.), které mělo být odehráno v polské Jastrzebii bylo pro nemoc našich hráčů odloženoO náhradním termínu zatím nebylo rozhodnuto.


Program zápasů - 7. týden:

den dat. čas domácí hosté
čt 15/2 18:30 Muži Č. Těšín
so 17/2 10:30 N. Jičín 3. třída
so 17/2 11:45 Č. Těšín 3. třída
so 17/2 11:15 Poruba Ml. žáci
so 17/2 13:15 Poruba St. žáci
so 17/2 14:30 Kopřivn. 2. třída
so 17/2 15:30 Třinec 2. třída
ne 18/2 12:45 F.-Místek 3. třída
ne 18/2 13:45 Opava 3. třída
ne 18/2 13:45 M.Silesia Ml. žáci
ne 18/2 15:30 M.Silesia St. žáci
ne 18/2 17:00 Č. Těšín Muži

Pozn.: 3. třída hraje 17/2 soutěžní turnaj v Č. Těšíně, 18/2 ve Frýdku-Místku. 2. třída hraje 17/2 soutěžní turnaj v Třinci. V rámci spolupráce mezi HC BOSPOR Bohumín a HC Studénka, hrají děti 2. a 3. třídy obou družstev zápasy společně.


Program tréninků 7. týden:

den dat. čas kateg. ZS
po 12/2 15:30 MŽ+SŽ Bohumín
po 12/2 18:45 Muži N. Jičín
út 13/2 16:00 2.+3.tř. Bohumín
st 14/2 15:30 MŽ+SŽ Bohumín
čt 15/2 16:00 2.+3.tř. Bohumín

11.2.2018
MINIHOKEJ 3. TŘÍDA:
Aktualizace soutěžních turnajů v minihokeji roč. 2009, více ZDE


3.1.2018
MŽ+SŽ:
NADSTAVBA SOUTĚŽE LMŽ+LSŽ 
Los zápasů LMŽ ZDE
Los zápasů LSŽ ZDE


NAPSALI O NÁS:
preview
13.2.2018
Studénka jde ve čtvrtfinále na Český Těšín, který vyzve v Kopřivnici
(více ZDE)


 DOTACE MŠMT 2017
preview

Všechna práva vyhrazena.

Copyright © 2014 hc-studenka.cz