Č. 
Post Hráč Datum nar.
Věk Hůl
#32 Brankář

Baldík Jan

20.02.1993 24 let Levá
#1 Brankář

Smetana Lukáš

26.01.1984 34 let Levá
#40 Brankář

Válek David

13.07.1972 45 let Levá

#7 Obránce

Holanik Martin

06.09.1976 41 let Levá
#3 Obránce

Jedlička Jakub

24.07.1986 31 let Levá
#91 Obránce

Janečka Lukáš

14.04.1987 30 let Levá
#8 Obránce

Novák Martin

23.10.1985 32 let Levá
#2 Obránce

Pelikán Dušan

22.05.1986 31 let Levá
#28 Obránce

Lyčka Ondřej

04.01.1988 30 let Pravá
#4 Obránce

Bolek Ondřej

23.10.1986 31 let Pravá
#25 Obránce

Gonos Patrik

02.04.1992 25 let Levá
#74 Obránce

Trubka David

13.09.1985 32 let Pravá

#23 Útočník

Čáň David

18.08.1988 29 let Levá
#12 Útočník

Pokorný Miroslav ml.

13.07.1991 26 let Levá
#72 Útočník

Orszulik Petr

15.06.1992 25 let Levá
#24 Útočník

Štubňa Tomáš

01.10.1990 27 let Pravá
#46 Útočník

Sochorek Jan

04.06.1992 25 let Levá
#22 Útočník

Tomášek Marek

22.04.1987 30 let Levá
#10 Útočník

Tomášek Roman

25.05.1980 37 let Levá
#81 Útočník

Martinčík Václav

12.01.1991 27 let Levá
#9 Útočník

Štěpják Martin

31.03.1986 31 let Levá
#18 Útočník

Daron Adam

15.11.1997 20 let Levá
#68 Útočník

Sluštík Jan

15.11.1988 29 let Levá
#14 Útočník

Bílek Lukáš

02.10.1976 41 let Levá
      Průměr: 28,3 let  

.

AKTUALITY

Utkání 5.+7. třídy s M. Silesií ODLOŽENO
Nedělní utkání (18.2.), které mělo být odehráno v polské Jastrzebii bylo pro nemoc našich hráčů odloženoO náhradním termínu zatím nebylo rozhodnuto.


Program zápasů - 7. týden:

den dat. čas domácí hosté
čt 15/2 18:30 Muži Č. Těšín
so 17/2 10:30 N. Jičín 3. třída
so 17/2 11:45 Č. Těšín 3. třída
so 17/2 11:15 Poruba Ml. žáci
so 17/2 13:15 Poruba St. žáci
so 17/2 14:30 Kopřivn. 2. třída
so 17/2 15:30 Třinec 2. třída
ne 18/2 12:45 F.-Místek 3. třída
ne 18/2 13:45 Opava 3. třída
ne 18/2 13:45 M.Silesia Ml. žáci
ne 18/2 15:30 M.Silesia St. žáci
ne 18/2 17:00 Č. Těšín Muži

Pozn.: 3. třída hraje 17/2 soutěžní turnaj v Č. Těšíně, 18/2 ve Frýdku-Místku. 2. třída hraje 17/2 soutěžní turnaj v Třinci. V rámci spolupráce mezi HC BOSPOR Bohumín a HC Studénka, hrají děti 2. a 3. třídy obou družstev zápasy společně.


Program tréninků 7. týden:

den dat. čas kateg. ZS
po 12/2 15:30 MŽ+SŽ Bohumín
po 12/2 18:45 Muži N. Jičín
út 13/2 16:00 2.+3.tř. Bohumín
st 14/2 15:30 MŽ+SŽ Bohumín
čt 15/2 16:00 2.+3.tř. Bohumín

11.2.2018
MINIHOKEJ 3. TŘÍDA:
Aktualizace soutěžních turnajů v minihokeji roč. 2009, více ZDE


3.1.2018
MŽ+SŽ:
NADSTAVBA SOUTĚŽE LMŽ+LSŽ 
Los zápasů LMŽ ZDE
Los zápasů LSŽ ZDE


NAPSALI O NÁS:
preview
13.2.2018
Studénka jde ve čtvrtfinále na Český Těšín, který vyzve v Kopřivnici
(více ZDE)


 DOTACE MŠMT 2017
preview

Všechna práva vyhrazena.

Copyright © 2014 hc-studenka.cz