A-Tým

Číst dál...

 Kolo   Datum  Začátek Domácí Hosté Výsledek Třetiny  
2. pá 28.09.18  16:00 Studénka  Český Těšín  6:4 0:2,2:1,4:1

info

3. ne 30.09.18  17:00 Horní Benešov Studénka  1:6 0:2,1:1,0:3

info

5. st 10.10.18 18:00 Karviná Studénka  4:5sn  2:0,2:1,0:3 

info

6. so 13.10.18 17:00  Krnov Studénka
 5:3 2:2,2:1,1:0

info

7. so 20.10.18  17:30  Studénka Nový Jičín "B"  8:7 2:2,3:1,3:4

info

1. st 24.10.18 18:00 Frýdek-Místek "B" Studénka  2:4 1:1,1:2,0:1

info

8. so 27.10.18 17:00 Rožnov Studénka  1:3 0:2,0:1,1:0

info

9. pá 02.11.18 18:15 Studénka  Bohumín  6:5pp 4:3,0:1,1:1

info

10. st 07.11.18 18:00 Frýdek-Místek "B" Studénka  2:5 0:3,1:1,1:1 info
11. so 10.11.18 17:00 Český Těšín Studénka  3:2 1:1,2:0,0:1 info
12. so 17.11.18 17:30 Studénka Horní Benešov  4:2 1:2,2:0,1:0 info
14. st 28.11.18 18:00 Karviná Studénka  2:8 1:2,0:5,1:1 info
18. so 01.12.18 17:30 Bohumín Studénka  4:7 0:2,2:3,2:2 info
15. so 08.12.18 17:00 Krnov Studénka  4:1 0:1,3:0,1:0 info
16. so 15.12.18 14:00 Nový Jičín "B" Studénka  2:6 0:2,1:1,1:3 info
17. so 22.12.18 17:00 Studénka Rožnov 12:6 5:3,1:2,6:1 info
 19.   so 05.01.19   17:00  Frýdek-Místek "B" Studénka  8:5 3:0,2:2,3:3  info
20. so 12.01.19 17:30 Studénka Český Těšín  8:2 1:1,6:0,1:1 info
21. st 16.01.19 18:00 Horní Benešov Studénka 3:10 2:2,0:3,1:5 info
 23.  so 26.01.19 17:00 Karviná Studénka  5:4pp 2:0,1:1,1:3  info
24. so 02.02.19 17:00 Krnov Studénka  3:1 0:1,1:0,2:0 info
 25. so 09.02.19 10:30 Nový Jičín "B" Studénka 3:13 0:5,1:5,2:3 info
 26. so 16.02.19 19:30 Rožnov Studénka  3:4 3:1,0:1,0:2 info
 27. st 20.02.19 18:00 Studénka Bohumín
 5:2 2:0,1:2,2:0 info
ČF1 so 23.02.19 17:30 Studénka Horní Benešov
  v Bohumíně  
ČF2 st 27.02.19 18:00 Horní Benešov
Studénka      
ČF3 so 02.03.19 17:30 Studénka Horní Benešov   případný 3. zápas
v Bohumíně
 

SEZÓNY 
2017/2018 
2016/2017
2015/2016                                

                                   

Technické normy KLM 2018/2019 více ZDE

 

                             PLAY-OFF 2019:     

  • Play-off hraje  8 týmů (1-8, 2-7, 3-6, 4-5), 

    Čtvrtfinále: (hraje se na 2 vítězné zápasy)
    1. zápas 23.02.2019
    2. zápas 27.02.2019
    3. zápas 02.03.2019

    Semifinále: (hraje se na 2 vítězné zápasy)
    1. zápas 06.03.2019
    2. zápas 09.03.2019
    3. zápas 13.03.2019

    Finále: (hraje se na 3 vítězné zápasy)
    1. zápas 16.03.2019
    2. zápas 18.03.2019
    3. zápas 20.03.2019
    4. zápas 22.03.2019
    5. zápas 24.03.2019

Číst dál...

Číst dál...

Strana 5 z 38

Podkategorie

AKTUALITY

PROGRAM ZÁPASŮ

  Muži | středa 20.2. | 18:00 
HC STUDÉNKA
– 
HC BOSPOR BOHUMÍN
5:2


Muži | sobota 23.2. | 17:30 
HC STUDÉNKA
– 
TJ HORNÍ BENEŠOV
(1. zápas čtvrtfinále playoff,
hraje se v Bohumíně)


Mladší žáci | pondělí 18.2. | 15:00
HK NOVÝ JIČÍN
– 
HC STUDÉNKA
8:6


  Starší žáci | pondělí 18.2. | 17:00
HK NOVÝ JIČÍN
– 
HC BOSPOR BOHUMÍN
16:1


Mladší žáci | sobota 23.2. | 10:15
HC STUDÉNKA
– 
HK NOVÝ JIČÍN
(hraje se v Bohumíně)


  Starší žáci | sobota 23.2. | 12:15
HC BOSPOR BOHUMÍN
– 
HK NOVÝ JIČÍN



VÝSLEDKY ZÁPASŮ

 Muži | sobota 16.2. | 19:30 
HC ROŽNOV P. R.
– 
HC STUDÉNKA 

3:4


Mladší žáci | sobota 9.2. | 10:15
HC STUDÉNKA
– 
HC ČERNÍ VLCI
5:7


  Starší žáci | sobota 9.2. | 12:15
HC BOSPOR BOHUMÍN
– 
HC ČERNÍ VLCI 
2:10


 PLAYOFF 2019


Všechna práva vyhrazena.

Copyright © 2014 hc-studenka.cz