Hrajte hokej organizovaně a získejte příspěvek na vaši první výstroj.

Má to jen 3 podmínky:

• věk pod 10 let,
  • registrace do Českého svazu ledního hokeje z. s. (Český hokej),
  • zapsat se do projektu Pojď hrát hokej.

Získáte poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM.

Jak se ke mně poukaz dostane?

Jednoduše. Prostřednictvím e-mailu přibližně do jednoho měsíce po provedení registrace do Českého hokeje. Součástí e-mailu bude i slevový poukaz v hodnotě 1500 Kč s vašimi údaji a unikátním kódem. Tento poukaz si vytisknete a uplatníte ve vybraných hokejových obchodech. Další variantou je uplatnění poukazu při nákupu na e-shopu.

Kde, kdy a na jaké zboží mohu poukaz uplatnit?

S vytištěným poukazem zajdete na vybrané prodejny s hokejovým vybavením a tam slevu uplatníte. Seznam prodejen vám pošleme společně s poukazem. Bude se postupně rozšiřovat, abychom vám co nejvíce zjednodušili cestu k prvnímu hokejovému vybavení. Platnost poukazu je přibližně 6 měsíců od data jeho vystavení. Poukaz je nepřenosný a platí pouze při nákupu hokejové výstroje CCM (brusle, hokejka, jednotlivé chrániče, helma, ribano – sportovní textil). Hodnotu poukazu je třeba vyčerpat v plné výši.

Další variantou je použití poukazu při nákupu na e-shopu. Na www.stridasport.cz vyberte požadované zboží, zvolte jeho množství (bílý obdélník) a vložte do nákupního košíku. Pro dokončení objednávky je třeba vyplnit kontaktní údaje. Způsob dopravy volte vždy dobírkou, v rámci projektu Pojď hrát hokej vám nebude účtována doprava. Posledním krokem před odesláním objednávky je vyplnění čísla vašeho poukazu do pole „poznámka“ (vpravo dole, část 05 Osobní údaje), poté objednávku potvrdíte a odešlete.

Kromě objednání zboží přepošlete obdržený e-mail od Českého hokeje se samotným poukazem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (s případnými dotazy se obracejte na tel.+420 460 000 251). Následně proběhne kontrola pravosti. Pokud bude vše v pořádku, bude vaše objednávka expedována, v opačném případě vás budeme kontaktovat. Před dodáním zboží obdržíte e-mailem fakturu, která bude ponížena o cenu dopravy a hodnotu poukazu. Částku na faktuře uhradíte přepravci dobírkou.

Věříme, že spolu s podporou, kterou získáváte ze strany klubů, vám tato poskytnutá výhoda zjednoduší váš vstup do hokejové rodiny. Těšíme se na vás a přejeme hodně zdaru na vaší hokejové cestě!

12. 3. 2020

Vláda ČR dnes vyhlásila nouzový stav v zemi z důvodu obav z dalšího šíření nového typu Coronaviru. Výkonný výbor ČSLH reagoval tím, že všechny jím řízené mládežnické soutěže – juniorské, mládežnické i žákovské – jsou s okamžitou platností ukončeny. Vyjádřil politování nad tím, že přijaté kroky poznamenají závěrečnou část soutěží, které jsou pro kluby, hráče i fanoušky vyvrcholením celoroční práce a sezóny. Jednoznačnou prioritou je ovšem ochrana zdraví všech účastníků utkání, zvlášť v případě nezletilých osob.

HC Studénka s okamžitou platností ruší všechny tréninky až do konce sezóny.

Letní příprava začne dle plánu:

- pro ročníky 2006 - 2014 v pondělí 4. 5. 2020

- pro ročníky 2015 a mladší v pondělí 11. 5. 2020