Kolo   Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek  
1. ne 17.12.17 11:15 HC Uničov

HC Studénka   

        12:1    
 
2. ne 08.10.17 12:15 HK Krnov mládež HC Studénka
         3:6   
3. st 20.09.17 17:00 HC ZUBR Přerov HC Studénka         13:0

info

4. so 30.09.17 13:15 SK Prostějov 1913
HC Studénka         17:0  
5. út 28.11.17 17:00 HK MD Šumperk HC Studénka
        10:1  
6. so 14.10.17 13:30 HC Olomouc HC Studénka          6:5  
7. ne 5.11.17 12:30 HC Černí Vlci HC Studénka
         6:2  
8. pá 27.10.17   volno HC Studénka    
9. ne 29.10.17 11:00 HK Nový Jičín HC Studénka
         4:1  
10.  so 09.12.17 15:00 HC Uničov
HC Studénka         10:1  
11. so 11.11.17 11:45 HK Krnov mládež HC Studénka
        4:12  
12. so 18.11.17 12:30 HC ZUBR Přerov HC Studénka
         9:2  
13. ne 19.11.17 14:00 SK Prostějov 1913 HC Studénka
         9:3  
14. so 25.11.17 13:00 HK MD Šumperk HC Studénka         21:1  
15. so 02.12.17 13:30 HC Olomouc HC Studénka
         7:1  
16. ne 10.12.17 12:00 HC Černí Vlci HC Studénka             5:5
17. so 16.12.17   HC Studénka volno    
18. čt 21.12.17 15:00 HK Nový Jičín HC Studénka
        11:5  
N1 so 06.01.18 13:30 HC RT TORAX Poruba

HC Studénka

         5:1  
N3 ne 21.01.18   SK Karviná HC Studénka  odloženo  
N9 so 03.02.18 11:30 HC Vlci Český Těšín HC Studénka          6:5  
N5 pá 09.02.18 15:45 HC AZ Havířov 2010 HC Studénka         10:1  
N6 so 17.02.18 13:15 HC RT TORAX Poruba HC Studénka  odloženo  
N2 ne 18.02.18 15:30 Metropolia Silesia HC Studénka  odloženo Jastrzebie
N4 so 24.02.18 11:30 HC Vlci Český Těšín HC Studénka    
N7 ne 25.02.18   Metropolia Silesia HC Studénka  odloženo  
N8 so 03.03.18  12:15  SK Karviná HC Studénka    
N10 ne 18.03.18  11:15  HC AZ Havířov 2010 HC Studénka    



                                   

AKTUALITY

Utkání 5.+7. třídy s M. Silesií ODLOŽENO
Nedělní utkání (18.2.), které mělo být odehráno v polské Jastrzebii bylo pro nemoc našich hráčů odloženoO náhradním termínu zatím nebylo rozhodnuto.


Program zápasů - 7. týden:

den dat. čas domácí hosté
čt 15/2 18:30 Muži Č. Těšín
so 17/2 10:30 N. Jičín 3. třída
so 17/2 11:45 Č. Těšín 3. třída
so 17/2 11:15 Poruba Ml. žáci
so 17/2 13:15 Poruba St. žáci
so 17/2 14:30 Kopřivn. 2. třída
so 17/2 15:30 Třinec 2. třída
ne 18/2 12:45 F.-Místek 3. třída
ne 18/2 13:45 Opava 3. třída
ne 18/2 13:45 M.Silesia Ml. žáci
ne 18/2 15:30 M.Silesia St. žáci
ne 18/2 17:00 Č. Těšín Muži

Pozn.: 3. třída hraje 17/2 soutěžní turnaj v Č. Těšíně, 18/2 ve Frýdku-Místku. 2. třída hraje 17/2 soutěžní turnaj v Třinci. V rámci spolupráce mezi HC BOSPOR Bohumín a HC Studénka, hrají děti 2. a 3. třídy obou družstev zápasy společně.


Program tréninků 7. týden:

den dat. čas kateg. ZS
po 12/2 15:30 MŽ+SŽ Bohumín
po 12/2 18:45 Muži N. Jičín
út 13/2 16:00 2.+3.tř. Bohumín
st 14/2 15:30 MŽ+SŽ Bohumín
čt 15/2 16:00 2.+3.tř. Bohumín

11.2.2018
MINIHOKEJ 3. TŘÍDA:
Aktualizace soutěžních turnajů v minihokeji roč. 2009, více ZDE


3.1.2018
MŽ+SŽ:
NADSTAVBA SOUTĚŽE LMŽ+LSŽ 
Los zápasů LMŽ ZDE
Los zápasů LSŽ ZDE


NAPSALI O NÁS:
preview
13.2.2018
Studénka jde ve čtvrtfinále na Český Těšín, který vyzve v Kopřivnici
(více ZDE)


 DOTACE MŠMT 2017
preview

Všechna práva vyhrazena.

Copyright © 2014 hc-studenka.cz